Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 4
včera 11:59

KDO VYHRAJE TVOJI TVÁŘ? Míša Badinková už svého vítěze zná!

Tohle nikdo nečekal. Herečka Michaela Badinková v Tvojí tváři dvakrát zvítězila a nechybělo mnoho, aby si připsala vítězství tři. Do finále proklouzla z prvního místa. Předskočila tak své zkušenější kolegy. Kdo je pro ni vítěz ještě před zahájením finále?

Tvoje tvář - 11. díl - 22
10.11.

NENÍ TO PODVOD? Míša Badinková přiznala, čím si během svého vítězného vystoupení pomohla

Výhoda francouzštiny je, že jí málokdo rozumí. Navíc má složitou výslovnost a silnou fonetickou redukci slov. Proto si Míša Badinková v semifinále Tvojí tváře mohla beztrestně vymyslet zapomenutý verš a nikdo nepoznal změnu!

Tvoje tvář - 11. díl - 21
10.11.

Míša Badinková vyhrála 11. díl Tvojí tváře! Podívejte se na její nečekanou reakci

Sympatická herečka Michaela Badinková díky svému dalšímu triumfu zkompletovala druhé vítězství, což se jen tak nevidí. A suverénně dokráčela do finále!

Tvoje tvář - 10. díl - 20
aktualizováno 06.11.

Míša Badinková kritizuje bodování v Tvojí tváři: Prozradila, co je největší omyl

Show Tvoje tvář se pomalu blíží do finále, a proto není na škodu kontrolovat průběžné hodnocení. Zatím je na prvním místě sympatická Míša Badinková. I přesto bodování kritizuje!

Tvoje tvář - 10. díl - Odhalení songů - 6
03.11.

ZOUFALÁ Badinková: Přijde v sobotu fiasko? Od koučů Tváře dostala prachbídnou radu

Ups! Tak tohle může dopadnout fiaskem. Hvězda Ordinace a Básníků si neví rady s textem písně Work It od legendární raperky Missy Elliott. Místo profesionální pomoci koučů totiž dostala jednu prachbídnou radu. Tohle by napadlo i člověka bez hudebního sluchu. Musíš to zvládnout sama, Míšo!

Berenika Kohoutová
aktualizováno 30.10.

ZÁSADNÍ ROZHODNUTÍ: Berenika Kohoutová se po vystoupení ve Tváři plánuje přejmenovat

Berenika Kohoutová vždy byla tak trochu rebelka. Ráda zpívá a provokuje. Když účinkovala ve Tváři, sklízela ovace ve stoje. Nyní se do show, která ji vystřelila až na špici českého šoubyznysu, s velkou pompou vrátila...

Odhalení proměny Míši Badinkové
26.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Badinková jako mladá a sexy Hana Zagorová. Vypadá naprosto dokonale! FOTO

Už v sobotu večer se diváci mohou těšit na show Tvoje tvář má známý hlas, během které uvidí osm dokonalých proměn. Na Michaelu Badinkovou čeká velká výzva! Promění se totiž ve zpěvačku Hanku Zagorovou. Na pomoc jí přispěchají účastníci minulé řady.

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 1
23.10.

ŠOK pro dceru Míši Badinkové: Nechce plešatou maminku! Ta je ale jiného názoru

Míša Badinková je nejen krásná, ale i neuvěřitelně sympatická herečka. Pamatujete si ji z Ulice, ale předloni nastoupila také do Ordinace. Doma má dvě krásné dcery – osmiletou Evelínku a čtyřletou Emílii, které miluje nadevše. Jedna se přišla podívat, jak maminka vystupuje ve Tváři a zhrozila se!

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 6
18.10.

Z RAJDY SEXY SAMEČKEM: Badinková ukazuje, jak se balí holky. Učte se, pánové!

Rozhodně se jí nešlo dívat do očí. Michaela Badinková divákům Tvojí tváře předvedla pořádně divokou show. Herečka odhodila stud a jako americká zpěvačka Fergie ukázala své ženské zbraně. V dalším kole ji však čeká charismatický čokoládový hezoun Lou Bega. Poradí si?

Tvoje tvář - 7. díl - 29
15.10.

Dračice Míša Badinková: Kam by vyrazila v sexy kostýmu ze sobotní Tváře? VIDEO

Sedmým kolem se v sobotu Tvoje tvář přehoupla přes svou polovinu a vy jste měli možnost vidět krásnou Míšu Badinkovou jako velmi stroze oděnou děvu. Co na svůj outfit říkala vítězka 6. kola bezprostředně po vystoupení a kam by v něm vyrazila?

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 7
13.10.

KALAMITY MÍŠA: Badinková ničí jednu rekvizitu za druhou. Během vystoupení se to stane také! VIDEO

Ups! Tak tohle může dopadnout fiaskem. Nejenže je hvězda Tváře obalená modřinami po celých zádech i pozadí, ale také ničí jednu rekvizitu za druhou. Herečka zatím ukazuje, že je pěvecky velmi nadaná, ale zároveň je pořádná nešika! Tak takhle Míšu fanoušci rozhodně neznají!

Tvoje tvář - 6. díl - Badinková vítěz
aktualizováno 06.10.

Míša Badinková vyhrála 6. díl Tvojí tváře! Příště to rozjede jako sexy Fergie. Víme, co zazpívá!

Původem slovenská kráska Míša se doposud měnila hlavně v krásné ženy, nepočítaje Ricka Astleyho. Teď se z ní ale stala královna americká soulu Aretha Franklin a za svůj excelentní výkon a skvělou show si odnesla své první vítězství. A jaký song zazní příště?