Tvoje tvář - 7. díl - Jašków - vítěz
aktualizováno 13.10.

Robert Jašków vyhrál 7. díl Tvojí tváře. Příště se rozohní jako vlasatá mánička. Víme, co zazpívá

Herec Robert Jašków vystoupil v sedmém díle Tvojí tváře jako Jarmila Šuláková a všechny svým výkonem doslova odrovnal. O vítězi musel rozhodnout jeden hlas poroty. Už teď vám můžeme prozradit, jakou píseň zazpívá příště!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 4
aktualizováno 10.10.

Robert Jašków šokuje: Být malá tlustá zpěvačka v kroji? To si může přát jenom magor!

Herec, který hraje lumpy, sebevědomé mafiány, drsné kriminálníky a někdy i lehce arogantní lékaře. Jenomže ve Tváři to je jiná káva. Převtěluje se do nejšílenějších postav hudební historie. Počínaje Rammsteiny, přes Meryl Streep až po Willa Smitha. Nyní však zažije tu nejujetější proměnu!

Tvoje tvář - 6. díl - 8
aktualizováno 09.10.

PŘEKVAPENÍ PRO FANOUŠKY: Robert Jašków zapřemýšlel o změně kariéry!

Kdo by to do mužného Roberta Jaškówa řekl. Oblíbený herec, kterého mají diváci kvůli jeho rolím zaškatulkovaného jako typického záporáka, se umí pěkně odvázat. V show Tvoje tvář má známý hlas se stal diváckým oblíbencem! Neuvažuje náhodou o změně profese?

Tvoje tvář má známý hlas - 6. díl - songy - 6
04.10.

´Obrovský a hodně dolu visící koule!´ Robert Jašków promluvil na rovinu

V úterý a čtvrtek ho diváci televize Nova nenávidí, ale v sobotu ho milují. Robertova vystoupení lidi prostě baví a v Tváři budí naprosto odlišný dojem než jako doktor Leoš Mára v Ordinaci v růžové zahradě 2. Tuto sobotu bude lidi bavit jako divácky oblíbený Will Smith. Na to potřebuje ale jednu zvláštní věc!

Tvoje tvář - 5. díl - Odhalení songů - 4
aktualizováno 26.09.

Exkluzivně v předpremiéře: Robert Jašków předvedl část svého sobotního vystoupení v Tvojí tváři! VIDEO

V televizi i divadle ho diváci znají spíše jako záporáka. Jenomže ve Tváři to je pravý opak. Bob se okamžitě stal největším vtipálkem a showmanem. A jeho vystoupení patří mezi nejsledovanější. Jiné to nebude ani v pátém kole!

Robert Jašków o Lindě Finkové a Táně Vilhelmové
26.08.

JAŠKÓW POPSAL svou cestu: Malé semínko Lindy Finkové a zalévání Táni Vilhelmové

Holá hlava, pronikavý pohled, ostře řezané rysy. Obličej předurčil Roberta Jaškówa pro role mafiánů, padouchů a násilníků. V soukromí je to otec tří dětí, vzorný manžel a vášnivý kutil. Nyní ho čeká nejtěžší zkouška jeho života, a tou je Tvoje tvář.

Robert Jašków
aktualizováno 21.08.

VIDEO: Už to nebude padouch a zločinec! Herec Robert Jašków se ve Tváři ukáže tak, jak ho neznáte

Role drsných chlápků dokáže filmová a seriálová hvězda odhodit lusknutím prstů. Teď se vám představí v pro něj nezvyklých rolích – jako světové a tuzemské hudební hvězdy, které vyprodávají stadiony!

Robert Jašków
aktualizováno 15.08.

Robert Jašków při rozhovoru šokoval: ´Jsem normální imbecil.´ Myslel to však zcela jinak, než by se zdálo

Robert Jašków, charismatický herec s polskými kořeny, se do povědomí diváků zapsal řadou skvěle zahraných záporných rolí. Hraje lumpy, sebevědomé mafiány, drsné kriminálníky a někdy i lehce arogantní lékaře. Ovšem nyní ho čeká úplně opačná role. Bude účinkovat v zábavné show! Jak se těší?