Tvoje tvář - Yemi
19.10.

Přiznání choreografa Yemiho: Jašków mi vyhrožoval. Co dalšího prásknul na soutěžící?

Pro spoustu Čechů byl donedávna jen tvář, kterou před lety zahlédli, jak moderuje hitparádu Eso nebo tancuje jako křoví za Leonou Machálkovou. A dál už nic. Jenže tohle všechno je minulost. Je z něj hvězda, guru a vizionář. Podívejte se, jak hodnotí soutěžící Tvojí tváře!

Kouči z Tvoji tváře
aktualizováno 15.09.

ŠIKANA VOJTY DRAHOKOUPILA: Koučové ho zbožňují, soutěžící mu to dávají sežrat!

Show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu. V minulých dvou dílech jste mohli vidět strhující výkony od osmi účastníků. Nyní se můžete podívat, jak se soutěžícími pracují koučové a jaké vztahy panují na place. Kdo je za kuřátko a poskoka? A co se skrývá v tajném deníčku Aleše Hámy?

Martin Dejdar
29.08.

NEČEKANÉ ODHALENÍ: V show Tvoje tvář dochází ke změně! Martina Dejdara nahradí nový herecký kouč

Nedílnou součástí show Tvoje tvář má známý hlas jsou kromě moderátora, soutěžících a poroty, také tři kouči, kteří soutěžící připravují na jejich proměny. A právě na postu hereckého kouče dochází ke změně. Kdo přebere žezlo po Martinu Dejdarovi?

Yemi A. D. Ynspirology
aktualizováno 04.08.

Které vystoupení z Tvojí tváře Yemiho nejvíc dostalo? Je to logické! VIDEO

Choreografie pro show Tvoje tvář má známý hlas, která se již brzy dočká svého pátého pokračování, je jen střípek toho, co všechno Yemi A.D. dělá. Přesto si během okamžiku vzpomněl na všechny zásadní čísla z předešlých řad show. Na které je nejvíce pyšný?

Yemi a Jan Maxián
aktualizováno 03.11.

DOKONALÁ IMITACE: Za jaký výkon sklidil Honza Maxián potlesk od Yemiho? Ohromí vás!

Během tanečního tréninku u Yemiho se Honza Maxián dokonale vžil do nové role. Čím Yemimu polechtal bránici? Jeho výkon dostane i vás!

Yemi - 2
aktualizováno 26.06.

YEMI O TVOJÍ TVÁŘI: Co byl největší problém? Choreograf konečně promluvil!

Osoba, bez které by show Tvoje tvář má známý hlas nemohla vůbec fungovat – tanečník a choreograf Yemi A.D. prozradil, co ho při zkouškách Tvojí tváře nejvíce bavilo. V čem byl největší problém?

Tvoje tvář má známý hlas: Hodnocení výkonů
06.05.

Není to jenom o zpěvu! Co vše musí podstoupit muži při proměnu v ženu? Roste to 4 měsíce

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše - ale co když se musí žena proměnit v muže a muž v ženu? I tyto komplikace musí řešit soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas. Jak jejich výkony hodnotí ti, kteří si sami proměnami prošli? To vyrazila zjistit reportérka Adriana Šoltésová.

Porota nedělní Tváře
aktualizováno 03.05.

EXKLUZIVNĚ: Kdo doplní nedělní porotu Tvojí tváře? Soutěžící se mají čeho obávat!

Tentokrát doplní porotu Tvojí tváře osoba, ze které mají ostatní soutěžící tak trochu strach. Bude to porotce přísný, nebo naopak shovívavý vzhledem k tomu, jaký má k vystupujícím vztah?

Aleš Háma
13.04.

BUDE TO STÁT ZA TO: Podívejte se, jaká slavná zpěvačka si s Alešem Hámou v neděli zazpívá duet!

Kromě naprosto skvělých proměn tentokrát diváci uvidí i řadu hvězdných hostů. Oblíbený Aleš Háma bude předvádět Eltona Johna, na pódiu ale nebude sám, čeká ho totiž duet. S kým?

Tvoje tvář má známý hlas: Dnes ve 20:20 - 5. díl
aktualizováno 26.03.

UŽ DNES VEČER: Sexy Konvičková a divoký Háma! Tvoje tvář vás nenechá v klidu!

Už pátý díl fenomenální a divoké show Tvoje tvář má známý hlas je tu! V neděli večer nenechají jednotlivá vystoupení soutěžících nikoho v klidu. Co všechno vás v tomto díle čeká? Tady je lehké navnazení!

Martha Issová s dcerou
aktualizováno 23.03.

VIDEO: Martha Issová na tréninku s tou nejroztomilejší pomocnicí! Dcerka jí je neuvěřitelně podobná

Martha Issová je nejen talentovaná herečka, ale také máma malé princezny! A svůj kudrnatý poklad vzala i na nácvik Tvojí tváře. Jak jim to spolu šlo?

Tvoje tvář má známý hlas – Martin Dejdar
aktualizováno 10.03.

TO JE POHLED: Martinu Dejdarovi spadl rozkrok až ke kolenům! Co to má společného s Ozzákem? VIDEO

Pro Martina Dejdara je show Tvoje tvář má známý hlas jako stvořená! Známý komik a vynikající herec se dokáže skvěle vžít do osobností, které má ztvárňovat. Nehledě na to, že všechny oslnil hned svou první proměnou! A ani tentokrát neubírá plyn.