Volejte Novu: Vojta D
09.12.

Zamilovaný Vojta D vydává nový videoklip: Koho v něm uvidíte?

Od skončení oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas uběhlo sotva pár týdnů a Vojta Drahokoupil už stihl natočit videoklip ke svému novému hitu „Tady mě máš“. Singl napsal speciálně pro jednoho člověka!

Vojtěch Drahokoupil odpovídal živě
aktualizováno 16.11.

LIVECHAT s Vojtou Drahokoupilem: Oblíbený zpěvák odpovídal živě na dotazy diváků

Je mladý, krásný, báječně tancuje a ještě lépe zpívá. Vojta D je jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Sice se nedostal do finále, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků mu nikdo nevezme. Svými výkony ukradl srdce nejedné ženy a v livestreamu bude živě odpovídat na vaše dotazy!

Zakulisí Tvojí tváře - Volejte Novu
10.11.

SPLNĚNÝ SEN: Skalní fanoušek Tvojí tváře se podíval do zákulisí. Jeho reakce vás dostane!

Jednomu z největších a nejvěrnějších fanoušků Tvojí tváře se splnil velký sen. Zážitkem na celý život se pro něj stal okamžik, kdy se mohl osobně účastnit natáčení!

Odhalení proměny Vojty Drahokoupila - 2
aktualizováno 09.11.

ODHALENÍ PROMĚNY: Z Vojty D je postrach všech pařeb. Tahle mánička s rovnátky je dokonalá! FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá už jedenáctý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna zpěváka Vojty D. Z hezouna s jemnými rysy bude alter ego Katty Perry. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář - 10. díl - 10
aktualizováno 05.11.

Nejhorší součást Freddieho masky: Vojta D prozradil, co už nikdy nechce zažít!

Freddie Mercury byl jen jeden a nahradit ho nelze. Co ale nejde upřít Vojtovi Drahokoupilovi, je fakt, že jeho zpěv, pohyby a práce s publikem se britské legendě velmi přiblížily. V Tvojí tváři předvedl elektrizující show, která ho málem dohnala k slzám!

TVAR0311
aktualizováno 03.11.

ZÁKULISÍ Tvojí tváře: Nervozita i problémy s textem! Účinkující jsou před dílem na prášky

Další díl zábavné hudební show je tady! Tentokrát to bylo v zákulisí napjaté, jelikož s texty měli někteří účinkující velký problém. Komu text nelezl do hlavy a kdo byl nespokojený s interpretem, kterého si vylosoval?

Tvoje tvář má známý hlas - 9. díl - 1
aktualizováno 28.10.

Rada nad zlato od Vojty Drahokoupila: Prozradil, jak mít SEXY NOHY!

Zkušenost se sice předat nedá, ale dobrá rada je nad zlato. Vojta Drahokoupil se ve Tvojí tváři několikrát proměnil v ženu, a podělil tak o několik poznatků. Dámy, jak můžete vylepšit svůj vzhled?

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 8
22.10.

Splněný sen Vojty Drahokoupila: Díky Tvojí tváři si konečně připadá jako chlap!

Na pódiu Tvojí tváře mohli lidé spatřit obtloustlého, zarostlého, ušmudlaného žebráka, který ovšem předvádí slušné pěvecké výkony. Žádné strachy, jednalo se o Vojtu Drahokoupila, který se převtělil do zpěváka Chrise Barrona!

Tvoje tvář - 5. díl - 7
aktualizováno 02.10.

RAZANTNÍ KROK: Vojta Drahokoupil odmítá po dalším díle do konce života zpívat!

S kariérou začal v čerstvých osmnácti letech a pak to všechno vzalo rychlý spád. Dnes je Vojta Drahokoupil známý především jako zpěvák. Jenomže teď účastník Tvoji tváře přistupuje k razantnímu kroku.

Tvoje tvář - 5. díl - 10
aktualizováno 30.09.

TOP MOMENTY 5. dílu Tvojí tváře: Vojtovy hypnotizující pohyby, nemehlo Mašková a likvidátor Jaškow

Pátý díl Tvojí tváře byl doslova prošpikován povedenými momenty, které jistě stojí za připomenutí. Kdo by mohl zapomenout na disko pohyby Vojty D nebo na největší show Evy Burešové? Taky se vrátila jedna velká zrzavá akvizice. Jaký další okamžik by vám neměl uniknout?

Vojta Drahokoupil
aktualizováno 19.09.

To nevypadá dobře! Účastník Tvojí tváře Vojta D skončil na kapačkách

Vojta D, který v součansé době exceluje v show Tvoje tvář má známý hlas, na tom není dobře – skončil v nemocnici a je napojený na kapačky!

Kouči z Tvoji tváře
aktualizováno 15.09.

ŠIKANA VOJTY DRAHOKOUPILA: Koučové ho zbožňují, soutěžící mu to dávají sežrat!

Show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu. V minulých dvou dílech jste mohli vidět strhující výkony od osmi účastníků. Nyní se můžete podívat, jak se soutěžícími pracují koučové a jaké vztahy panují na place. Kdo je za kuřátko a poskoka? A co se skrývá v tajném deníčku Aleše Hámy?