Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 19
dnes 12:34

NESTÁRNOUCÍ HEREČKA Jana Paulová: Zpívám celý život, ale do Tvojí tváře bych nešla!

Janu Paulovou lidé znají jako věčně usměvavou komičku. V reálném životě pohledná šedesátnice neustále vyhledává extrémy, ale jednomu se vyhýbá zuby nehty...

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 23
dnes 11:34

TOP MOMENTY 8. dílu Tvojí tváře: Návrat z minulých řad, Kohákovy narozeniny a operní vsuvka

Osmý díl Tvojí tváře byl plný jedinečných momentů, které rozhodně stojí za připomenutí. Vojta Drahokoupil byl za žebráka, vášnivý polibek Evy Burešové a Milana Peroutky nedal nikomu spát a do Tváře se vrátila opera!

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 17
dnes 10:55

ANKETA: Které vystoupení 8. dílu Tvojí tváře bylo nejlepší? HLASUJTE

Vítězem osmého dílu páté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas se stal herec Patrik Děrgel. Ovšem hlasy poroty se nemusí vždy shodovat s těmi diváckými. Které vystoupení se líbilo vám? Hlasujte!

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 18
aktualizováno dnes 13:59

SMUTNÁ ROLE Milana Peroutky: Připisují mu veškerý neúspěch v Tváři

Herec, hudebník a moderátor Milan Peroutka si po účasti v Tvojí tváři na pracovní nabídky stěžovat nemusí – Momentálně se věnuje muzice i seriálům. Do soutěže, která ho proslavila, se opět vrátil, jenomže ne každý návrat domů je sladký...

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 5
aktualizováno včera 23:07

ITALSKÝ INSTALATÉR Patrik Děrgel: Kohák chtěl, abych neuspěl! EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Patrik Děrgel patří k vycházejícím hereckým hvězdám. Diváci už ho měli možnost vidět v celé řadě seriálů a patří k hercům, kteří to dotáhli až do Národního divadla. Nyní zazářil jako správná divadelní hvězda s operou. A zaslouženě vyhrál. I když Jakub Kohák si očividně přál jeho neúspěch.

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 7
včera 22:58

Patrik Děrgel jako Rossini vyhrál 8. díl Tvojí tváře! Jaký song od Bruna Marse zazpívá příště?

Vítězem osmého dílu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas se konečně stal herec Patrik Děrgel, který se proměnil v italského hudební skladatele a pěvce Gioacchina Rossiniho. Jeho vystoupení bylo tak úchvatné a procítěné, že uchvátilo celou porotu a vystupující!

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 12
aktualizováno dnes 00:04

VŠECHNA VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Bezdomovec Drahokoupil, lázeňský švihák Děrgel a Mánička Jašków

Nestihli jste jednotlivá vystoupení osmého dílu páté řady velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas? Nezoufejte. Můžete si je přehrát zde!

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 21
aktualizováno dnes 00:01

TO BYLA SHOW: Maškovou donutili přibrat, Drahokoupil byl pořádný vágus a navrat Milana Peroutky!

Osmý díl Tvojí tváře byl napěchovaný pozoruhodnými momenty jako nikdy předtím. Maskéři nechali vyžrat Terezu Maškovou, aby byla pořádně kulatá, Eva Burešová si vyprosila pomoc u hezouna Milana Peroutky a na vše dohlédla oblíbená herečka z Kameňáku.

Tvoje tvář - účastníci - 4
včera 01:00

ANKETA: Kdo vyhraje osmý díl show Tvoje tvář má známý hlas? Dejte hlas svému favoritovi!

Máte svého favorita i v osmém díle páté řady show Tvoje tvář má známý hlas? Nezapomeňte mu vyjádřit podporu – hlasujte v anketě!

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 5
včera 00:30

VIDEO: Jitka Schneiderová má dokonalou sexy postavu, přesto chce větší zadek. Pomůže jí ve Tváři!

Takhle sexy Jitku Schneiderovou neznáte. V osmém díle Tvojí tváře ztvární Jennifer Lopez, která si dala předsevzetí, že nikdy nezestárne. Česká herečka se těší, až bude mít možnost sáhnout si na zadek americké umělkyně, která si neřekne jinak než JLo.

Tvoje tvář - Yemi
19.10.

Přiznání choreografa Yemiho: Jašków mi vyhrožoval. Co dalšího prásknul na soutěžící?

Pro spoustu Čechů byl donedávna jen tvář, kterou před lety zahlédli, jak moderuje hitparádu Eso nebo tancuje jako křoví za Leonou Machálkovou. A dál už nic. Jenže tohle všechno je minulost. Je z něj hvězda, guru a vizionář. Podívejte se, jak hodnotí soutěžící Tvojí tváře!

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 9
19.10.

Budu strašnej úchylák! Pochvaluje si další vlasatou paruku Mařena Jašków. A válčí s pohyby svého těla

Jinak než s holou hlavou si televizní diváci Roberta Jaškówa představit nedokážou. Slušivá pleš k němu neodmyslitelně patří, ovšem díky show Tvoje tvář mu na hlavě nějaká ta zajímavá čupřina občas přistane a pobaví jeho i diváky. V sobotu pobaví evidentně i tanečními kreacemi.