Vojta D s Kristýnou Kubíčkovou
11.12.

VIDEO: Vojta Drahokoupil natočil nový klip! V ložnici ho psal pro Miss, obsadil ale Morávkovou

Zpěvák Vojta Drahokoupil natočil nový klip k singlu Tady mě máš, do kterého zapřáhl celou řadu svých kamarádů a přátel nejen ze show Tvoje tvář má známý hlas – Danu Morávkovou, Ondřeje Sokola, Patrika Děrgela či Aleše Hámu!

Tvoje tvář - 5. řada - cesta soutěží - 4
23.11.

NEJLEPŠÍ HOLKY dělá Drahokoupil: Podívejte se, čím se Vojta D. proslavil

Zazářil hned v prvním kole páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, které vyhrál pro svém vtělení do zpěvačky Adele. Avšak další výkony už mu účast ve finále nevysloužily. Přesto se stal expertem na proměny v opačné pohlaví, jeho ženské role byly excelentní. Podívejte se na všechna jeho vystoupení!

Tvoje tvář - 12. díl - 2
19.11.

VIDEO: To si za rámeček nedají! Vojta D s Honzou Révaiem díky Tvojí tváři odhalili své slabiny

Dva nekorunovaní zloději dívčích srdcí Honza Révai a Vojta D si připisují další plusové body u fanynek. Nejenže ve finále ztvárnili dokonalé emotivní vystoupení, také ukázali, že mají srdíčko na správném místě. Dívky mohou jenom litovat, že oba fešáci jsou zadaní.

Tvoje tvář - 7. díl - 11
17.11.

11 vítězů jednotlivých kol, ale absolutní vítěz bude jen jeden: Připomeňte si, jak to soutěžícím Tváře šlo!

V sobotu půjde do tuhého! V souboji o absolutní vítězství se utkají Michaela Badinková, Tereza Mašková, Eva Burešová a Patrik Děrgel. Než ale bude rozhodnuto, připomeňte si všech jedenáct proměn, které se zapsaly do historie páté řady soutěže jako vítězné.

Vojta Drahokoupil a Kristýna Kubíčková
aktualizováno 16.11.

Vojta Drahokoupil prozradil, koho ztvární ve finále Tváře. Tenhle duet vás rozpláče! VIDEO

Hezounek Vojta Drahokoupil odpovídal v pátečním livechatu na divácké dotazy. Mimo jiné prozradil, jaká proměna ho čeká ve finále Tvojí tváře. Jeho duet s Honzou Révaiem dojme i ty největší toužimské tvrďáky! Podívejte se!

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 5
aktualizováno 15.11.

Závidí jí finále Tváře? Jan Révai urazil Míšu Badinkovou! VIDEO

Když se každý z nich někde objeví sám, fanynky se mohou zbláznit. A teď si představte, že tihle dva samečci budou vystupovat spolu na jednom pódiu! To pravděpodobně zbourají studio. V rámci show Tvoje tvář ztvární šílený duet. Dokonce ukázali kousek, podívejte se!

Tvoje tvář - 11. díl - 23
12.11.

Tajemství Tvojí tváře: Podvod, nebo kouzlo? Vojta D prozradil, jak probíhalo jeho převlékání na pódiu

„Ty ses měl narodit spíš jako holka!“ Podobné fráze posledních dvanáct týdnů slýchá Vojta Drahokoupil, kdykoliv přijde do show Tvoje tvář má známý hlas. Díky jeho jemným rysům a dokonalým proměnám v ženské zpěvačky vtípky na jeho osobu ještě zesílily!

Tvoje tvář - 9. díl - Vojta Drahokoupil jako Sia
30.10.

VELKÁ ANKETA: Kdo předvedl Siu v Tvojí tváři nejlépe? HLASUJTE!

Pět sérií, tři soutěžící a hned čtyři vystoupení! Kdo ztvárnil extravagantní zpěvačku Siu nejlépe? Jitka Boho, Anna Fialová nebo nově Vojtěch Drahokoupil? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

Tvoje tvář - 9. díl - Patrik Děrgel jako Bruno Mars
aktualizováno 29.10.

ANKETA: Kdo předvedl Bruna Marse v Tvojí tváři nejlépe? Podívejte se na videa a ROZHODNĚTE!

Pět sérií a hned čtyři soutěžící, kteří předvedli novodobého krále popu a funku Bruna Marse. Kdo byl nejlepší? Milan Peroutka, Anna Fialová, Jan Kopečný, nebo nově Patrik Děrgel? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 4
26.10.

VIDEO: Drahokoupil zachraňuje Děrgela. Sobotní vystoupení zvládne jen díky němu!

Být sexy, být funky a být hitmaker. Takový úkol dostal Patrik Děrgel do dalšího dílu Tváře. Jenomže nikdo z koučů mu nedokázal poradit, jak být drzý floutek, ale zároveň citlivý chlapeček. Až se objevil Vojta D! Nebývá sice zvykem, že soutěžící dává rady jinému soutěžícímu, ale tady to jinak nešlo!

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 5
25.10.

KRITIKA VOJTY D: Ruleta hvězd je jedna velká nespravedlnost! Jak je to s ní doopravdy?

Je to těžké, když vašim kolegům z Tvojí tváře padají v ruletě hvězd pecky a fláky, které milujete, a na vás se štěstí ani jednou neusměje. Přesně tak si musí připadat Vojta Drahokoupil. Když se vám to stává už devět týdnů v kuse, tak si potřebujete trochu ulevit...

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 4
aktualizováno 17.10.

VOJTA DRAHOKOUPIL V ŠOKU: Sokol mu vyhrožuje a nadává mu! Může za to historie

Je mu teprve něco málo přes dvacet let, ale už se staví ve Tváři vedle takových hvězd jako Robert Jašków nebo Jitka Schneiderová. Jen těžko byste u něj hledali namyšlenost, hvězdné manýry či rozmazlenost. Ví, že si svou slávu musí vydobýt sám. Přesto ho Ondra Sokol označuje hanlivým výrazem!