Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 4
aktualizováno 17.10.

VOJTA DRAHOKOUPIL V ŠOKU: Sokol mu vyhrožuje a nadává mu! Může za to historie

Je mu teprve něco málo přes dvacet let, ale už se staví ve Tváři vedle takových hvězd jako Robert Jašków nebo Jitka Schneiderová. Jen těžko byste u něj hledali namyšlenost, hvězdné manýry či rozmazlenost. Ví, že si svou slávu musí vydobýt sám. Přesto ho Ondra Sokol označuje hanlivým výrazem!

Tvoje tvář - 7. díl - 25
15.10.

CENTIMETR OD TRAGÉDIE: Vojta D se málem rozsekal na pódiu! Všimli jste si kritického okamžiku?

Zpěvák a hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil má v poslední době práce víc než kdy předtím. Bohužel se to začíná podepisovat i na jeho zdraví. A k tomu všemu se málem zranil během sobotního vystoupení ve Tváři. Pád na záda by byl asi poslední kapkou!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 8
aktualizováno 11.10.

VIDEO: Vojta D se bude v sobotní Tváři trápit! S cizími zuby se nesmí vůbec hýbat

Vojta Drahokoupil ovládá dobře jazyk mateřský a anglický. Jak je na tom s kdysi světovým jazykem číslo jedna – francouzštinou?

Tvoje tvář - 6. díl - 6
aktualizováno 08.10.

ČESKÝ BRUNO MARS: Vojta D se chystá na svých koncertech udělat zásadní změnu!

Říká se o něm, že vypadá jako Justin Bieber. On však miluje Bruna Marse. Hezounek z Tvojí tváře Vojta Drahokoupil se chystá po vzoru dvou zmíněných hvězd udělat zásadní změnu na svých koncertech!

Tvoje tvář má známý hlas - 5. díl - Vojta a Patrik
aktualizováno 03.10.

VIDEO: Patrik Děrgel prozradil, co musel během své proměny v ženu neustále mačkat a kontrolovat

Jsou mladí, jsou perspektivní a jsou neuvěřitelně talentovaní. Řeč je o herci Patriku Děrgelovi a zpěváku Vojtovi Drahokoupilovi, kteří momentálně válčí v Tvoji tváři. Zde se z nich stali obrovští parťáci a berou si na paškál úplně všechny. Kdo to odnesl nejvíce?

Tvoje tvář - 5. díl - Odhalení songů - 10
29.09.

Vojta D si splní sen každého kluka: Bude kreslený! Na pódiu Tvojí tváře jste něco takového ještě neviděli

Snad žádná jiná doba nepřála tolik bláznivým experimentům a okázalosti jako osmdesátá léta. Na diskotéce v té době jely hity od od A-ha, Madonny nebo Cyndi Lauper. Do tohoto módního pekla zavítá i účastník Tvojí tváře Vojta D. A dokonce bude v animované verzi!

Tvoje tvář - 4. díl - Vojtěch Drahokoupil
24.09.

VOJTA D promluvil o svém vztahu: Místo romantiky doma roztáhnu nohy a kroutím zadkem! Co na to přítelkyně?

Hezoun Vojta Drahokoupil je snem mnoha fanynek, on sám je ale šťastně zadaný s modelkou Kristýnou Kubíčkovou. O tom, že jejich vztah je pevný jak skála, se můžete přesvědčit právě teď! Díky Tvojí tváři se den co den připravuje na vystoupení. A naposledy doma twerkoval jako o život...

Tvoje tvář - 4. díl - Odhalení Vojtěcha Drahokoupila
aktualizováno 21.09.

ODHALENÍ PROMĚNY: Exkluzivní foto Vojty D jako sexy černošky Ciary! Podoba je to neskutečná

Šílená proměna čeká na miláčka poroty a diváků. Mlady zpěvák Vojta D už dříve prohlásil, že nechce mladé popové zpěvačky, jenomže osud to chtěl jinak. Zároveň je ale rád, že bude černoška. Podívejte se, jak bude vypadat jako sexy královna parketu Ciara!

Tvoje tvář - 3. díl - Vojtěch Drahokoupil
17.09.

SNY VOJTY D: Týkají se barvy kůže a ochlupení. Tohle jste doopravdy nežrali!

Vojtěch Drahokoupil alias Vojta D vystoupil ve třetím kole Tvojí tváře jako rapper z RUN-DMC a zdá se, že tím otevřel Pandořinu skříňku. Jelikož si naplno uvědomil svoje dva velké sny. Co zjistil? A je to splnitelné?

Tvoje tvář - 3. díl - rozhovory před - Vojtěch Drahokoupil
12.09.

Z hezounků příšerky: David Kraus bude neskutečný slizoun a Vojta D nedopadne o moc lépe!

Vojty Drahokoupila je teď všude plno. Kromě toho, že jej každou sobotu vídáte v Tvojí tváři, ve které se každý týden mění v jinou světovou celebritu, ale ovace sklízí i se svým novým klipem!

Tvoje tvář - 3. díl - Seznam songů - 2
12.09.

ODHALENÍ SONGŮ sobotní Tváře: Schneiderová půjde dohola a z Děrgela bude sexuální ikona

Sobotní pokračování páté řady show Tvoje tvář má známý hlas bude opět stát za to! Na jaké songy se můžete těšit? A jakými proměnami vás osmička soutěžících pobavít? Podívejte se!

Tvoje tvář - 2. díl - Vojtěch Drahokoupil
10.09.

ŠOK: Půjde Vojta Drahokoupil na vojnu? Už se chystá na mytí chodeb kartáčkem!

Když se řekne jméno Vojta D, všem se vybaví talentovaný umělec s pohledným kukučem a zlatem v hrdle. Ke všemu má hubenou postavu, která by pro něj na vojně zřejmě byla velkou překážkou...