Vítězové Tvojí tváře
02.12.

VYBRANÁ ELITA: Připomeňte si všechny vítěze Tvojí tváře! Kdo z nich je ten nejlepší?

Po dvanáctitýdenním maratonu líčení, převlékání a neuvěřitelných vystoupení se pátá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas konečně dozvěděla jméno vítěze, respektive vítězky. Ta doplnila vybranou elitu vítězů z předchozích řad. Vzpomínáte i na ostatní vítěze?

Tvoje tvář - 12. díl - 4
18.11.

NEJLEPŠÍ VYSTOUPENÍ Míši Badinkové? Žádné z vítězných to nebylo!

Dvanáct týdnů uplynulo jako voda. Je na čase rekapitulovat. Sympatická herečka Míša Badinková se rozpovídala o finálovém vystoupení a zavzpomínala na svou nejoblíbenější proměnu.

Tvoje tvář - 12. díl - 12
17.11.

VELKÉ FINÁLE už dnes večer: Kdo vyhraje pátou řadu Tvojí tváře?

Dvanáctý týden v Tvojí tváři bude opět napěchovaný pozoruhodnými momenty! Tak například z Vojty Drahokoupila a Jana Révaie bude Stevie Wonder a Sting, vrátí se několik účastníků z předchozích řad a hostem v porotě bude vítězka jednoho z předchozích ročníků Tvojí tváře.

Tvoje tvář - 11. díl - 21
10.11.

Míša Badinková vyhrála 11. díl Tvojí tváře! Podívejte se na její nečekanou reakci

Sympatická herečka Michaela Badinková díky svému dalšímu triumfu zkompletovala druhé vítězství, což se jen tak nevidí. A suverénně dokráčela do finále!

Tvoje tvář - 10. díl - 8
aktualizováno 03.11.

DRUHÝ ZÁŘEZ: Tereza Mašková vyhrála 10. díl Tvojí tváře! Příští kolo zazpívá dokonalý song, podívejte se!

Agentka s povolením ukrást vaše srdce! Tak by se dal charakterizovat ohnivý a naprosto suveréní výstup Terezy Maškové. Zaslouženě vyhrála desátý díl Tvojí tváře! Zkouška ohněm ji čeká i za týden. Jaký song zazní?

Jan Révai - vítěz - 9. kolo
aktualizováno 27.10.

JAN RÉVAI opět skóruje: Už podruhé vyhrál ve Tváři! Víme, jaký song zazpívá příště

Jan Révai byl v minulém kole Tvojí tváře neskutečná zpěvačka Cher. Tentokrát se proměnil ve frontmana kapely Green Day Billyho Joa Amstronga a za svůj excelentní výkon a skvělou show si vysloužil vítězství. A jaký song zazpívá příště?

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 10
aktualizováno 27.10.

ANKETA: Kdo vyhraje devátý díl show Tvoje tvář má známý hlas? Dejte hlas svému favoritovi!

Máte svého favorita i v devátém díle páté řady show Tvoje tvář má známý hlas? Nezapomeňte mu vyjádřit podporu – hlasujte v anketě!

Tvoje tvář - 7. díl - Jašków - vítěz
aktualizováno 13.10.

Robert Jašków vyhrál 7. díl Tvojí tváře. Příště se rozohní jako vlasatá mánička. Víme, co zazpívá

Herec Robert Jašków vystoupil v sedmém díle Tvojí tváře jako Jarmila Šuláková a všechny svým výkonem doslova odrovnal. O vítězi musel rozhodnout jeden hlas poroty. Už teď vám můžeme prozradit, jakou píseň zazpívá příště!

Tvoje tvář - účastníci
13.10.

ANKETA: Kdo vyhraje sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas? Tipněte si!

Máte svého favorita i v sedmém díle páté řady show Tvoje tvář má známý hlas? Nezapomeňte mu vyjádřit podporu a hlasujte v anketě!

Tvoje tvář - 6. díl - Badinková vítěz
aktualizováno 06.10.

Míša Badinková vyhrála 6. díl Tvojí tváře! Příště to rozjede jako sexy Fergie. Víme, co zazpívá!

Původem slovenská kráska Míša se doposud měnila hlavně v krásné ženy, nepočítaje Ricka Astleyho. Teď se z ní ale stala královna americká soulu Aretha Franklin a za svůj excelentní výkon a skvělou show si odnesla své první vítězství. A jaký song zazní příště?

Tvoje tvář - 5. díl - 5
29.09.

POŘÁDNÝ ZADEK! Eva Burešová se nestydí, v zákulisí vyšpulila pozadí

Pátý díl premiérové páté řady show Tvoje tvář má známý hlas zná svého vítěze – Evička Burešová, která poslala celý sál do kolen svojí verzí písně o poslední noci od zpěvačky Jennifer Kate Hudson. Jaké byly její pocity těsně po vystoupení?

Tvoje tvář - 5. díl - 6
aktualizováno 02.10.

Eva Burešová vyhrála 5. díl Tvojí tváře! Jako Jennifer Hudson všechny dojala. Jaký song zazpívá v příštím kole?

Eva Burešová vystoupila v pátém díle Tvojí tváře jako poslední a všechny svým výkonem doslova odrovnala. Už teď vám můžeme prozradit, jakou píseň zazpívá příště!