Hana Holišová - rozhovor
aktualizováno 21.11.

Hana Holišová otevřeně o Táně Vilhelmové: Její hodnocení vítězky třetí řady Tváře? Totální masakr!

Hana Holišová, vítězka první řady Tvojí tváře, zhodnotila všechny série pořadu a prozradila, který moment jí nejvíce utkvěl v paměti. A kdo ji nejvíce rozesmál?

Tvoje tvář Aneta Krejčíková Adele
13.11.

Aneta Krejčíková si vystoupení v sobotní Tváři moc neužila: Kvůli Adele musela pořádně nasávat!

Aneta Krejčíková v jedenáctém díle show Tvoje tvář má známý hlas představovala světoznámou zpěvačku Adele. Hit Hello v Anetině podání jistě nejednomu divákovi nahnal husí kůži! Přesto Aneta si Aneta svoje vystoupení příliš neužila! Proč?

Rozhovor: Berenika Kohoutová, Sam Smith
aktualizováno 06.11.

Přiznání Bereniky Kohoutové po vystoupení v Tvojí tváři: Myslela jsem, že se zblázním!

Jaké komplikace proměnu Bereniky Kohoutové v desátém díle Tvojí tváře doprovázely? Zpívala píseň Stay With Me a myslela, že se zblázní!

Jan Kopečný - rozhovor
09.10.

VIDEO: Ostříhá Jan Kopečný svou dlouhou hřívu? Zpěvák prozradil, jestli chystá razantní proměnu!

V 6. díle Tvojí tváře se Kopečný převtělil do hlavního zpěváka americké rockové skupiny My Chemical Romance, Gerarda Wayema. I přesto, že se skupina rozpadla před 4 lety, její písně v rádiích hrají dodnes. A tu nejznámější, s názvem Welcome To the Black Parade, jste mohli zaslechnout i v tomto díle! Jak se Honzovi proměna líbila a jaký má pocit z celé soutěže?

Adam Mišík a Vladimír Mišík
06.08.

Syn a otec poprvé spolu: Dojemný duet Vladimíra a Adama Mišíka vás rozpláče! VIDEO

Herec a zpěvák Adam Mišík natočil spolu se svým otcem Vladimírem Mišíkem poprvé v životě duet! Snad nejslavnější Mišíkova skladba – Variace na renesanční téma – se tak dočkala nové verze, kterou doprovází i stejně povedený videoklip.

Jitka Boho
aktualizováno 27.07.

VIDEO: Není to jen misska! Poslechněte si, jak Jitka Boho úžasně zpívá. Do Tvojí tváře se dostala po právu!

Tělo jako lusk, svůdné pohyby a uhrančivý pohled. Tak vypadá Jitka Boho ve videoklipu k písní Příběh. Jak se ale pohledná bruneta dostala k hudbě?

David Hasselhoff
aktualizováno 18.07.

Legendární tvář Pobřežní hlídky David Hasselhoff slaví narozeniny. Mohl by být už pradědeček!

Velké půlkulatiny oslavil udržovaný krasavec z legendárního seriálu Pobřežní hlídka. David Hasselhoff ale není jen hercem. V zábavné show Tvoje tvář má známý hlas ho věrně ztvárnil Aleš Háma.

Marta Jandová
18.07.

VIDEO: Marta Jandová má první song v češtině! Neuhádnete, kdo jí ho napsal!

Marta Jandová na svůj první song v češtině nechala své fanoušky dlouho čekat. Teď je ale tady! A neskutečně se povedl! Také ho pro Martu složil její dlouholetý kamarád! Víte, o kom je řeč?

Martha Issová
aktualizováno 09.03.

VIDEO: MARTHA ISSOVÁ TO POKAZILA! Co oblíbené herečce při nacvičování vůbec nešlo?

Martha Issová je herečka každým coulem, a proto je s ní na nacvičování vystoupení vždy zábava. Ve třetím díle Tvojí tváře má ztvárnit Geri Halliwell známou ze Spice Girls. Jak se jí na zkouškách vedlo?