Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 18
aktualizováno dnes 13:59

SMUTNÁ ROLE Milana Peroutky: Připisují mu veškerý neúspěch v Tváři

Herec, hudebník a moderátor Milan Peroutka si po účasti v Tvojí tváři na pracovní nabídky stěžovat nemusí – Momentálně se věnuje muzice i seriálům. Do soutěže, která ho proslavila, se opět vrátil, jenomže ne každý návrat domů je sladký...

Tvoje tvář - 7. díl - 8
16.10.

ANKETA: Kdo předvedl Michaela Jacksona v Tvojí tváři nejlépe? ROZHODNĚTE!

Pět sérií a šest soutěžících, kteří předvedli krále popu Michaela Jacksona. Kdo byl nejlepší? Milan Peroutka, Hana Holišová, Roman Vojtek, Tatiana Vilhelmová, Jan Kopečný nebo nově Eva Burešová? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 9
aktualizováno 12.10.

ZKLAMANÁ EVA BUREŠOVÁ: Milan Peroutka se na ni vykašlal!

Král popu – to bude opravdu tvrdý oříšek. Herečka Eva Burešová už se v Tvojí tváři musela poprat s ledasčím, ale tentokrát to bude mít opravdu složité! Jak se jí podaří napodobit nenapodobitelného tanečníka Michaela Jacksona?

Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka jako Michael Jackson
05.08.

ANKETA: Michael Jackson v Tvojí tváří. Kdo ho předvedl nejlépe? Podívejte se na vystoupení a HLASUJTE!

Čtyři série a čtyři soutěžící, kteří předvedli krále popu Michaela Jacksona. Kdo byl nejlepší? Milan Peroutka, Hana Holišová, Roman Vojtek nebo Jan Kopečný? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

Anna Slováčková a Milan Peroutka
08.05.

CHYBÍ VÁM TVOJE TVÁŘ? Milan Peroutka a Anička Slováčková vám všechno vynahradí! Podívejte se

Hvězdy hudební show Tvoje tvář má známý hlas a Ordinace v růžové zahradě 2 Anička Slováčková a Milan Peroutka společně přichystali něco velkého, co potěší každého fanouška skvělé hudby a filmů. Na co se jejich příznivci mohou těšit?

Jak slaví Milan Peroutka vánoce - 2
14.12.

VIDEO: Milan Peroutka před Vánoci bydlí ve staveništi! Co se stalo s jeho bytem?

Vánoce jsou svátky klidu, kdy se sejde široká rodina a všichni si společně užívají chvíle plné pohody, cukroví a pohádek. Jak to bude mít o Vánocích Milan Peroutka? A proč momentálně bydlí ve staveništi?

Gránský rozhovor
07.12.

VIDEO: Showman z Tvojí tváře musel odpovídat pod tlakem? Neuvěříte, kdo se do něj při rozhovoru zakousl

David Gránský účinkoval ve 2. řadě show Tvoje tvář má známý hlas, v dalších řadách se objevoval jako pravidelný host a jedno z hostujících čísel se dokonce stalo vítězným. Jak bude tento sympaťák trávit vánoční svátky a jaký má zlozvyk?

VÍKEND: Klip Milana Peroutky bude pomáhat dětem po celém světě
01.12.

JE TO VENKU. Milan Peroutka si přivezl z Indie vážnou nemoc! Je to nakažlivé?

Co řekl bývalý účastník zábavné show Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka o své nemoci? A jak vzpomíná na natáčení Tváře a vlastního pořadu Nova Taxi? To vše prozradil v exkluzivním rozhovoru!

Tvoje tvář - zajímavosti všech čtyř řad
19.11.

TOP 15 ZAJÍMAVOSTÍ ze všech řad Tvojí tváře: Kolik se vybralo peněz a která vystoupení byla nejsledovanější?

Jen jeden den po státním svátku, tedy 18. listopadu, se k Haně Holišové a Honzovi Cinovi a Tatianě Vilhelmové přidala herečka Berenika Kohoutová. Podívejte se na největší zajímavosti ze všech čtyř řad Tvojí tváře!

Aneta Krejčíková a Marie Doležalová - 2
aktualizováno 17.11.

Tajemná Aneta Krejčíková: Focení charitativního kalendáře i natáčení vraždy! A tohle jste o finalistce Tvojí tváře věděli?

Blonďatá finalistka show Tvoje tvář má známý hlas má svoji kariéru solidně rozjetou. Kráska mnoha talentů však skrývá i mnoho překvapení! Věděli jste například, že...?

Milan Peroutka jako barman obsluhoval pořádné krásky - 7
25.10.

LOVEMAKER Milan Peroutka: Prozradil, jakou ´voňavku´ používá a co říkají slečny, když ji ucítí

Populární herec a muzikant Milan Peroutka opět ukázal svůj skvělý smysl pro humor. Nejenže se postavil za bar a obsluhoval všudypřítomné ženy, které na něm mohli oči nechat. Také všem dokázal, že je pořádný nešika! Tak takhle Milana fanoušci rozhodně neznají!

Milan Peroutka
aktualizováno 27.10.

POŘÁDNĚ SE LEKL: Proč Milanu Peroutkovi zamrzl úsměv na rtech?

Účastníka třetí řady Tvojí tváře, Milana Peroutku, jsme zastihli během prohlídky pražské atrakce Fear House. V rozhovoru se rozpovídal o své roli v Ordinaci v růžové zahradě 2 a o blížícím se Halloweenu. Konec rozhovoru vás dostane!