Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 2
aktualizováno 17.10.

OBROVSKÁ NÁHODA: Tereza Mašková toho má se Susan Boyle společného více než tušíte

Hvězda Tvojí tváře Tereza Mašková ještě před půl rokem bojovala v SuperStar, kde byla jasnou favoritkou. Skvělý hlas, suverénní vystupování, navíc výrazná image. Ne vždycky tomu tak bylo!

Tvoje tvář - účastníci - 4
aktualizováno 27.08.

FAVORIT TVOJÍ TVÁŘE: Diváci už mají o jasno o výherci páté řady. Jejich hlasování mělo suverénního vítěze

Fanoušci se mají na co těšit! O vítězi famózní show Tvoje tvář má známý hlas budou každou sobotu rozhodovat hlasy poroty, ale ty se většinou nemusí shodovat s preferencemi diváků. Ti už si teď zvolili svého favorita. Pojďte se podívat, kdo se stal diváckým oblíbencem.

Tereza Anna Mašková
22.08.

Hledání ztraceného času Terezy Maškové: Hvězda Tváře a SuperStar nemůže odjet ani na dovolenou!

Je nepřehlédnutelná. Růžovovlasá rebelka Tereza Mašková se pilně připravuje na Tvoji tvář po všech stránkách. Nezanedbává hodiny tance, zpěvu a také rošťácký sestřih křiklavě růžové barvy. Bohužel kvůli časové vytíženosti nemá čas na ostatní kratochvíle. Co udělá po konci show?

Jitka Schneiderová
aktualizováno 18.08.

Jitka Schneiderová v tom má jasno: Které legendy by v Tvojí tváři chtěla ztvárnit? To by byl úlet!

Jak se Jitka Scheiderová těší na účast v nové řadě show Tvoje tvář má známý hlas? A jaké zpěváky a zpěvačky by si chtěla vyzkoušet?

Tvoje tvář Aneta Krejčíková
aktualizováno 24.11.

JSEM TROCHU ÚCHYL! prozradila Aneta Krejčíková v rozhovoru. Co ji strašně baví?

Jak Aneta Krejčíková vnímá svou účast v show Tvoje tvář má známý hlas? A není jí líto, že skončila „až“ čtvrtá? V exkluzivním rozhovoru prozradila o to, co se pilo na večírcích Tvojí tváře.

Tvoje tvář 12. díl porotce
aktualizováno 15.11.

ROZHODNE O VÍTĚZI! Hostující porotkyní ve finále Tvojí tváře bude hvězdná česká herečka. Také ji milujete?

Velkolepé finále show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží. O tom, kdo se stane absolutním vítězem, rozhodne i známá herečka, která se coby soutěžící ve Tvojí tváři už také objevila! O koho půjde?

Tvoje tvář porotce 11. díl - 2
aktualizováno 08.11.

Trio porotců doplní kráska ze SuperStar! Která zpěvačka bude v sobotu hodnotit výkony soutěžících?

V jedenáctém díle show Tvoje tvář má známý hlas usedne do poroty zpěvačka, která v této roli nebude poprvé! A navíc jste ji v Tvojí tváři už viděli. Těšíte se?

Jitka Boho o vystoupení
aktualizováno 05.11.

ROZHOVOR: Úplně mi ztuhl úsměv, přiznává Jitka Boho a odkrývá pravdu o vystoupeních

Zpěvačka Jitka Boho se díky pořadu Tvoje tvář má známý hlas dostala doslova do kůže hvězd světové scény. Někteří interpreti jí sedli více, někteří méně. Na kterou ze svých proměn nejraději vzpomíná a naopak?

Aneta Krejčíková jako Gwen Stefani
02.11.

Živé prasátko a odvážný kostým: Jak si Aneta Krejčíková užila přeměnu v Gwen Stefani?

Aneta Krejčíková se v sobotní Tvojí tváři předvedla jako Gwen Stefani. Co si o svém vystoupení hvězda seriálu Ulice myslí a proč s sebou měla živé prase?

Tvoje tvář: Hostující porotce - 9. díl
aktualizováno 25.10.

BUDE TO STÁT ZA TO: Výkony soutěžících bude v sobotní Tváři hodnotit ostřílená porotkyně SuperStar!

V devátém díle show Tvoje tvář má známý hlas bude výkony soutěžících hodnotit ostřílená porotkyně! Její nemilosrdný verdikt mohl účastníky SuperStar posunout vstříc pěveckému cíli, nebo jim navěky zhatit jejich sen! Už víte, o koho jde?

Tvoje tvář: Jitka Boho - Volejte Novu - koláž
aktualizováno 21.10.

Hvězda Tvojí tváře Jitka Boho přiznala: S manželem a dcerou plánují velkou změnu! VIDEO

Jitka Boho je velkým překvapením Tváře! Jako popová star Beyoncé zvítězila hned v první epizodě a vysloužila si ovace ve stoje! V soukromí ale jak její příjmení napovídá, vyznává boho styl, tedy soulad s přírodou. Více v reportáži.

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz - 8. díl
aktualizováno 21.10.

Berenika Kohoutová jako Loreen vyhrála 8. díl Tvojí tváře! V příštím kole z ní bude odhalená americká star! Jaký song zazní?

Berenika Kohoutová se proměnila ve švédskou ikonu Loreen a svým dokonalým výkonem předčila všechny ostatní! V 9. díle z ní bude Ariana Grand a zazní song, který dobře znáte. O jaký jde?