Tvoje tvář - účastníci - 4
aktualizováno 29.08.

NATÁČENÍ TVOJÍ TVÁŘE V OHROŽENÍ: Nepříjemná situace kvůli zpoždění letadla

Show Tvoje tvář má známý hlas je po roce zpátky na obrazovkách televize Nova! Stačilo málo a všechno mohlo být jinak. Natáčení prvního dílu páté řady totiž ohrozila řada nešťastných událostí. Pojďte se podívat, co málem zavinilo konec natáčení!

Michaela Badinková
24.07.

Účastnice Tvojí tváře a hvězda Ordinace chtěla skončit s herectvím. Její důvod vás dojme

Show Tvoje tvář má známý hlas opět a brzy vtrhne na televizní obrazovky se zbrusu novou sestavou populárních soutěžících, kteří se divákům postarají o porci nové zábavy. Mezi nimi se objeví, jak už web Tvojí tváře avizoval, i herečka ze seriálu Ordinace. A to samotná manželka legendárního doktora Mázla. Co o herečce Michaele Badinkové možná netušíte?

Tomáš Matonoha o dárku
aktualizováno 17.12.

VIDEO: Jaký nejbizarnější dárek v životě dostal Tomáš Matonoha? Jeho odpověď vás překvapí!

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i štědrovečerní nadílka. Ne vždy se však příbuzní či přátele trefí, co se týče dárků. Jak to má Tomáš Matonoha?

Markéta Konvičková natáčí nový videoklip
aktualizováno 21.05.

VIDEO Z NATÁČENÍ: Markéta Konvičková a její nový videoklip! Sexy diva rozbíjí drahé auto svého přítele

Zpěvačka Markéta Konvičková, která zazářila ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas, nelení a hned po konci soutěže se pustila do natáčení nového klipu. V něm si pořádně zařádila. Na natáčení vyrazil i reportér Honza Mareš.

Tvoje tvář má známý hlas: Jak to vypadá v zákulisí?
aktualizováno 22.04.

Drsné chvíle před natáčením Tvojí tváře: Co vše musí zvládnout soutěžící a jak to vypadá v zákulisí? Budete zírat!

Stres, nervozita a bušení srdce - takové jsou pocity soutěžících z show Tvoje tvář má známý hlas těsně před vystoupením. Nejdříve ale musí každý z nich projít složitou proměnou. Kam směřují jejich kroky? To pro vás zjišťovala reportérka Adriana Šoltésová, která vás teď provede zákulisím!

Tvoje tvář má známý hlas: Zítra ve 20:20 - 3. díl
aktualizováno 11.03.

Vtipné momenty, nepříjemné chvíle a jedno zajímavé odhalení: Co se děje v zákulisí Tvojí tváře?

Druhý díl show Tvoje tvář má známý hlas vás opět nenechala chladnými! Jak to ale vypadalo v maskérně, co vše se odehrávalo těsně před vystoupením a kdo maskérům pořádně zavařil? A navíc pro vás máme i vtipné momenty ze zítřejšího třetího dílu!

Tvoje tvář má známý hlas: Moderátor Ondřej Sokol
aktualizováno 22.02.

VIDEO: Zranění při natáčení show Tvoje tvář. Ondřej Sokol si rozřízl nohu!

Milan surfoval v hale na umělé vlně a Ondřej Sokol se musel přes nezkrotný živel probojovat až k němu. Bohužel předání neprobíhalo podle plánu...

Tvoje tvář má známý hlas: Velké finále
aktualizováno 26.11.

Velké finále Tvojí tváře plné dojetí a jásotu: Co se ale dělo v zákulisí před natáčením a po něm?

Pláč, ale také obrovská radost - takové bylo velké finále druhé řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas! Vítězem se stal Honza Cina, který jako Scatman všechny roztančil! Před natáčením ale byli všichni hodně nervózní! A co se dělo po vyhlášení?

Jan Cina
aktualizováno 23.11.

Jak vypadá zákulisí natáčení? Podívejte se, co se stane, když se zblázní technika! Nechápe ani Honza Cina!

Myslíte si, že v našich rozhovorech s hvězdami se vše povede hned na první dobrou? Opak je pravdou. Podívejte se na zkaženou klapku s vítězem druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas!

Tvoje tvář má známý hlas: Soutěž o lístky
aktualizováno 06.09.

ZNÁME VÝHERCE! Kdo se zúčastní natáčení Tvojí tváře?

Měli jste možnost soutěžit o lístky na natáčení druhé řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. A vidět tak jedinečná vystoupení, zažít tu senzační atmosféru a prostě být u toho. Známe jména čtyř výherců, jste mezi nimi?