Tvoje tvář - konec
aktualizováno 22.12.

NÁVALY SMUTKU: Show končí a soutěžící Tvojí tváře pláčí! Co s nimi bude dál? A budou se vídat?

Po bezmála třech měsících došla čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas do finále. A bylo to velké! Jak budou na soutěž vzpomínat všichni zúčastnění? Nejen to prozradili v rozhovoru.

Ondřej Sokol - rozhovor po finále
aktualizováno 24.11.

Zpověď po konci Tváře: Hrábnul jsem si na dno! svěřil se Ondřej Sokol. Co pro něj bylo úplně nejtěžší?

Jaké pocity prožíval moderátor Tvojí tváře Ondřej Sokol po konci celé show? A jak by zhodnotil všechny čtyři řady? Podívejte se na jeho upřímnou zpověď!

Aneta Krejčíková - rozhovor po finále
20.11.

JAKO Z HORORU: Aneta Krejčíková si během rozhovoru ztrhla z čela kus kůže. Podívejte se na VIDEO!

Je mladá, krásná, úžasná, báječně zpívá a ještě lépe hraje. Aneta Krejčíková byla jednou z největších hvězd posledního ročníku show Tvoje tvář má známý hlas. V závěrečném rozhovoru však ukázala ještě něco navíc...

Jitka Boho - 1
aktualizováno 21.11.

VIDEO: Jitka Boho závidí Berenice Kohoutové! Pokud jste se dívali pozorně, jistě vám dojde co

Jitka Boho, finalistka čtvrté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas, se nezdá! Co záviděla Berenice Kohoutové? Vítězství to nebylo! A jen tak někdo to neumí...

Hana Holišová - rozhovor
aktualizováno 21.11.

Hana Holišová otevřeně o Táně Vilhelmové: Její hodnocení vítězky třetí řady Tváře? Totální masakr!

Hana Holišová, vítězka první řady Tvojí tváře, zhodnotila všechny série pořadu a prozradila, který moment jí nejvíce utkvěl v paměti. A kdo ji nejvíce rozesmál?

Dalibor Gondík - rozhovor
11.11.

ROZHOVOR: Dalibor Gondík vyděsil manželku k smrti! Účinkování v Tvojí tváři se na něm poznamenalo

Dalibor Gondík, někdejší moderátor pořadu Rady ptáka Loskutáka a nynější soutěžící pořadu Tvoje tvář má známý hlas, se v reportáži rozpovídal o svém životě, práci, rodině a došlo i na jedno velké odhalení! Co prozradil? Podívejte se na reportáž!

Tvoje tvář - kostymérna
04.11.

ZÁKOUTÍ TVOJÍ TVÁŘE: Šestikilová umělá prsa a pořádné zadky! Bizarní kousky v kostymérně a místa, kde jste ještě nebyli!

Maskérnu Tvojí tváře diváci moc dobře znají, zato v kostymérně tak často nejsou, a právě ta ukrývá plno velmi zajímavých kousků v podobě nejrůznějších vycpávek a tělesných komponentů. Umělá prsa, pupky, nohy, prostě vše, co je k dokonalým proměnám potřeba. A už jste byli ve studiu či šatně pro soutěžící? Podívejte se na místa, která v televizi neuvidíte!

Aneta Krejčíková jako Gwen Stefani
02.11.

Živé prasátko a odvážný kostým: Jak si Aneta Krejčíková užila přeměnu v Gwen Stefani?

Aneta Krejčíková se v sobotní Tvojí tváři předvedla jako Gwen Stefani. Co si o svém vystoupení hvězda seriálu Ulice myslí a proč s sebou měla živé prase?

Jitka Boho
aktualizováno 01.11.

VIDEO: Krásku Jitku Boho šokovali kolegové z Tvojí tváře! Co o nich netušila?

Soutěžící čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas a jedna z nejkrásnějších žen Česka Jitka Boho byla opravdu překvapená, když se dozvěděla, co dokáží její kolegové z Tvojí tváře! O co šlo?

Tvoje tvář má známý hlas: Volejte Novu - zajímavosti 1. dílu
aktualizováno 02.09.

ZAJÍMAVOSTI z prvního dílu Tvojí tváře: Tohle byste si rozhodně neměli nechat ujít! VIDEO

Už dnes večer startuje první díl čtvrté řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Reportérka Adriana Šoltésová pro vás zjistila, jaké překvapení si pro diváky připravil Jakub Kohák a jak bude vypadat Leona Machálková v prvním díle! A navíc pro vás máme jednu skvělou novinku!

Tvoje tvář má známý hlas: Jitka Boho - odlévání masek
18.08.

Drsné odlévání masky v Tvojí tváři: Jitka Boho nemohla pod nánosem sádry dýchat!

Osm nových soutěžících, jedinečné proměny i hvězdní hosté! Taková bude čtvrtá řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas! Jaké změny vás čekají a jak probíhalo odlévání masek u Jitky Boho?

Pepča na Tváři
23.04.

Na natáčení Tvojí tváře přijel vzácný host! KOMU NADACE NOVA SPLNILA PŘÁNÍ?

Na generální zkoušku přijel vzácný host, ze kterého byli jednotliví interpreti doslova u vytržení. S kým se potkal a komu fandí nejvíc? Podívejte se na video ze zákulisí fenomenální show!