Vojta D s Kristýnou Kubíčkovou
11.12.

VIDEO: Vojta Drahokoupil natočil nový klip! V ložnici ho psal pro Miss, obsadil ale Morávkovou

Zpěvák Vojta Drahokoupil natočil nový klip k singlu Tady mě máš, do kterého zapřáhl celou řadu svých kamarádů a přátel nejen ze show Tvoje tvář má známý hlas – Danu Morávkovou, Ondřeje Sokola, Patrika Děrgela či Aleše Hámu!

Volejte Novu: Vojta D
09.12.

Zamilovaný Vojta D vydává nový videoklip: Koho v něm uvidíte?

Od skončení oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas uběhlo sotva pár týdnů a Vojta Drahokoupil už stihl natočit videoklip ke svému novému hitu „Tady mě máš“. Singl napsal speciálně pro jednoho člověka!

Tvoje tvář - 12. díl - 6
21.11.

Patrik Děrgel v koncích: Během sobotního vystoupení mu třikrát vypadl text. Odhodlal se k zoufalému kroku

Patrik Děrgel, herec se srdcem na dlani, si v soutěži užil několik skvělých proměn v ženy a spoustu zápolení s angličtinou. Zatímco angličtina mu moc dobře nedělala, dámské šatičky, podpatky a vycpaná prsa, to byla jiná káva. To si Patrik Děrgel užíval jako prase drbání!

Patrik Děrgel - Livestream
20.11.

Šílená historka Patrika Děrgela: Do divadla mu přišel dopis plný urážek. Rozhodil ho před představením!

Hejty, neboli negativní názory, dělají kdekomu těžkou hlavu. Nejhorší ale je, že poslední dobou se jimi příliš nešetří. Své o tom ví i účastník Tváře Patrik Děrgel, který několik podobných urážlivých zpráv dostal. Těžkou hlavu si z nich ale nedělá, naopak, podělil se o vtipnou historku!

Patrik Děrgel - cesta soutěží
20.11.

Nejvysmátější účastník Tvojí tváře: Podívejte se na cestu Patrika Děrgela soutěží!

Vizáž předurčuje Patrika Děrgela k rolím seriálových milovníků, o to víc překvapuje v dramatických polohách v Národním divadle. V show Tvoje tvář skončil na posledním medailovém místě, tedy třetím. Jaká však byla jeho cesta soutěží za bronzovou medailí?

Tvoje tvář - 12. díl - reportáž Volejte Novu
17.11.

VELKÉ FINÁLE TVOJÍ TVÁŘE: Soutěžící exkluzivně odhalili, jaké písně zazpívají. Bude tam i Karel Gott!

Pátá série zábavné show Tvoje tvář má známý hlas končí! Finálový večer mají před sebou poslední čtyři soutěžící. Co se dělo v zákulisí před velkým finálem?

Facenews - 12. díl - Reportáž Volejte Novu
17.11.

VIDEO: Poslední klapka Bereniky Kohoutové. Hra na city i smutek!

Finálový večer Tvojí tváře je tady a s ním i poslední klapka magazínu FaceNews. Jak moderátorka Berenika Kohoutová zvládá, že její první pořad končí? Moc to nedává!

Tvoje tvář - 7. díl - 11
17.11.

11 vítězů jednotlivých kol, ale absolutní vítěz bude jen jeden: Připomeňte si, jak to soutěžícím Tváře šlo!

V sobotu půjde do tuhého! V souboji o absolutní vítězství se utkají Michaela Badinková, Tereza Mašková, Eva Burešová a Patrik Děrgel. Než ale bude rozhodnuto, připomeňte si všech jedenáct proměn, které se zapsaly do historie páté řady soutěže jako vítězné.

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 3
15.11.

VIDEO: Kdo vyhraje Tvář? A kdo se do finále vůbec neměl dostat? Patrik Děrgel šokuje svou upřímností!

Ještěže už je skoro konec! Patrik Děrgel ukazuje, jak mu účast v Tvojí tváři leze na mozek. Nepamatoval si ani složení finálové čtyřky a vítězství přeje tomu, kdo tam vůbec není!

Tvoje tvář - 11. díl - 24
13.11.

VIDEO: Patrik Děrgel si své sexy tanečnice vůbec neužil. Měl problém s maskou!

Masky ze show Tvoje tvář jsou fantastické a ohromující, přesto jsou s nimi občas problémy. V semifinále to málem způsobilo ujmu bohumínskému rodákovi Patriku Děrgelovi! Co mu vzalo vítr z plachet?

Tvoje tvář - 11. díl - Odhalení songů - 6
08.11.

Patrik Děrgel jako americký samec: Prozradil, kdo z Tváře mu byl největší inspirací

V nejnovější epizodě show Tvoje tvář má známý hlas budete mít na co koukat – Ze skromného kluka z Bohumína se totiž stane pořádný samec! Jak mu to jde?

Tvoje tvář - 10. díl - 11
aktualizováno 05.11.

BYL TO ADRENALIN: Patrik Děrgel se málem v půlce vystoupení sebral a odešel!

Rozverný herec a zpěvák Patrik Děrgel si svoje účinkování v Tvojí tváři do sytosti užívá. Občas ale i on zažije pernou chvilku. Problémy mu překvapivě nedělají jako jiným kolegům vysoké podpatky ani dlouhé paruky...