Tvoje tvář - 12. díl - reportáž Volejte Novu
dnes 17:25

VELKÉ FINÁLE TVOJÍ TVÁŘE: Soutěžící exkluzivně odhalili, jaké písně zazpívají. Bude tam i Karel Gott!

Pátá série zábavné show Tvoje tvář má známý hlas končí! Finálový večer mají před sebou poslední čtyři soutěžící. Co se dělo v zákulisí před velkým finálem?

Facenews - 12. díl - Reportáž Volejte Novu
dnes 13:29

VIDEO: Poslední klapka Bereniky Kohoutové. Hra na city i smutek!

Finálový večer Tvojí tváře je tady a s ním i poslední klapka magazínu FaceNews. Jak moderátorka Berenika Kohoutová zvládá, že její první pořad končí? Moc to nedává!

Tvoje tvář - 7. díl - 11
dnes 10:47

11 vítězů jednotlivých kol, ale absolutní vítěz bude jen jeden: Připomeňte si, jak to soutěžícím Tváře šlo!

V sobotu půjde do tuhého! V souboji o absolutní vítězství se utkají Michaela Badinková, Tereza Mašková, Eva Burešová a Patrik Děrgel. Než ale bude rozhodnuto, připomeňte si všech jedenáct proměn, které se zapsaly do historie páté řady soutěže jako vítězné.

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 3
15.11.

VIDEO: Kdo vyhraje Tvář? A kdo se do finále vůbec neměl dostat? Patrik Děrgel šokuje svou upřímností!

Ještěže už je skoro konec! Patrik Děrgel ukazuje, jak mu účast v Tvojí tváři leze na mozek. Nepamatoval si ani složení finálové čtyřky a vítězství přeje tomu, kdo tam vůbec není!

Tvoje tvář - 11. díl - 24
13.11.

VIDEO: Patrik Děrgel si své sexy tanečnice vůbec neužil. Měl problém s maskou!

Masky ze show Tvoje tvář jsou fantastické a ohromující, přesto jsou s nimi občas problémy. V semifinále to málem způsobilo ujmu bohumínskému rodákovi Patriku Děrgelovi! Co mu vzalo vítr z plachet?

Tvoje tvář - 11. díl - Odhalení songů - 6
08.11.

Patrik Děrgel jako americký samec: Prozradil, kdo z Tváře mu byl největší inspirací

V nejnovější epizodě show Tvoje tvář má známý hlas budete mít na co koukat – Ze skromného kluka z Bohumína se totiž stane pořádný samec! Jak mu to jde?

Tvoje tvář - 10. díl - 11
aktualizováno 05.11.

BYL TO ADRENALIN: Patrik Děrgel se málem v půlce vystoupení sebral a odešel!

Rozverný herec a zpěvák Patrik Děrgel si svoje účinkování v Tvojí tváři do sytosti užívá. Občas ale i on zažije pernou chvilku. Problémy mu překvapivě nedělají jako jiným kolegům vysoké podpatky ani dlouhé paruky...

Tvoje tvář - 10. díl - Odhalení songů - 8
02.11.

STRASTI Patrika Děrgela v Tvojí tváři: Kvůli sobotnímu vystoupení přijde o kožich!

Prkna, která znamenají svět, mu říkají pane. Ale i přesto zkušený herec občas potřebuje poradit od staršího kolegy. V případě Patrika Děrgela šlo o rady klíčové. V Tvojí tváři ho čeká slavná dcera Franka Sinatry, která ve své době byla sexsymbolem. Co Aleš řekl nejvíc sexy českému Hamletovi?

Tvoje tvář má známý hlas - 9. díl - 4
29.10.

VIDEO: Patrik Děrgel šokuje v rozhovoru. Prozradil pravdu o svém původu!

Fanoušci Patrika Děrgela se konečně dozví pravdu o jeho původu. Oblíbený divadelní herec nyní sám odhalil přísně střežené tajemství. Mysleli jste si, že účastník Tvojí tváře pochází z okolí Hodonína? Tak to jste na omylu. Herec pochází totiž z jihovýchodní části Balkánu!

Tvoje tvář - Relaxace v zákulisí
27.10.

Zvláštní uvolňovací techniky hvězd Tváře: Jašków během relaxačního odpočinku spadl ze židle!

Zvládnout relaxovat a skutečně si odpočinout je v dnešní době téměř nadlidský výkon. Soutěžící Tvojí tváře o tom ví své. Na natáčení myslí na to, co je čeká doma, když mají volno, létají jim v hlavě myšlenky na další natáčení a pořád dokola. Jak dokáží vypnout mozek, aby se dokázali uvolnit?

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 4
26.10.

VIDEO: Drahokoupil zachraňuje Děrgela. Sobotní vystoupení zvládne jen díky němu!

Být sexy, být funky a být hitmaker. Takový úkol dostal Patrik Děrgel do dalšího dílu Tváře. Jenomže nikdo z koučů mu nedokázal poradit, jak být drzý floutek, ale zároveň citlivý chlapeček. Až se objevil Vojta D! Nebývá sice zvykem, že soutěžící dává rady jinému soutěžícímu, ale tady to jinak nešlo!

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 5
aktualizováno 20.10.

ITALSKÝ INSTALATÉR Patrik Děrgel: Kohák chtěl, abych neuspěl! EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Patrik Děrgel patří k vycházejícím hereckým hvězdám. Diváci už ho měli možnost vidět v celé řadě seriálů a patří k hercům, kteří to dotáhli až do Národního divadla. Nyní zazářil jako správná divadelní hvězda s operou. A zaslouženě vyhrál. I když Jakub Kohák si očividně přál jeho neúspěch.