Vítězové Tvojí tváře
02.12.

VYBRANÁ ELITA: Připomeňte si všechny vítěze Tvojí tváře! Kdo z nich je ten nejlepší?

Po dvanáctitýdenním maratonu líčení, převlékání a neuvěřitelných vystoupení se pátá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas konečně dozvěděla jméno vítěze, respektive vítězky. Ta doplnila vybranou elitu vítězů z předchozích řad. Vzpomínáte i na ostatní vítěze?

Tvoje tvář - účastníci - 4
01.12.

Jaké bylo nejlepší vystoupení páté řady Tváře? To vás rozhodně překvapí!

Vítězkou 5. řady show Tvoje tvář má známý hlas se stala talentovaná Michaela Badinková. Kdo z finálového čtyřlístku ale zabodoval v divácké anketě? Podívejte se!

Tvoje tvář - účastníci
aktualizováno 30.11.

FAVORIT DIVÁKŮ: To vás dostane! Kdo vyhrál velkou anketu o nejlepší proměnu páte řady Tvojí tváře?

Že mají maskéři ze show Tvoje tvář má známý hlas zlaté ručičky, o tom se diváci mohli přesvědčit už dávno. Je až neuvěřitelné, co vše dokážou s make-upem! Která proměna vyhrála na plné čáře? Takhle jste hlasovali VY!

Eva Burešová
aktualizováno 28.11.

LIVECHAT S FINALISTKOU TVOJÍ TVÁŘE: Na zvídavé dotazy diváků odpovídala Eva Burešová!

Eva Burešová byla jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Skončila sice na stříbrné příčce, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků jí nikdo nevezme. V livestreamu bude odpovídat živě na vaše dotazy!

FaceNews
27.11.

SBOHEM A ŠÁTEČEK: Připomeňte si netradiční projekt známé rebelky!

S každou epizodou páté řady show Tvoje tvář má známý hlas mohli diváci na portálu Nova Plus sledovat i pořad FaceNews. V něm bývalá účastnice a vítězka čtvrté řady show Berenika Kohoutová komentovala zákulisí Tváře. Jak se vám líbila?

Nejlepší proměna páté řady Tvojí tváře - 2
27.11.

NEJLEPŠÍ PROMĚNA páté řady Tvojí tváře: Černoši, sexy tanečnice či folklorní diva? Pomozte vybrat vítěze!

Že mají maskéři ze show Tvoje tvář má známý hlas zlaté ručičky, o tom se diváci mohli přesvědčit během každého dílu všech pěti řad. Neuvěřitelné, co vše dokážou s make-upem! Pomozte vybrat nejlepší proměnu z páté řady!

Tereza Mašková
26.11.

V LEDNU JDE NA BOTOX: Tereza Mašková prozradila své plány do nového roku. A bude to jízda!

Zpěvačka Tereza Mašková žije svůj sen. Letos zvítězila v SuperStar, upozornila na sebe v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila čtvrtá, vydala první album a představila klip k singlu New Me. Co plánuje v budoucnosti? Například zajít na Botox!

Tvoje tvář - 5. řada - cesta soutěží - 3
25.11.

TALENTOVANÁ VŠEUMĚLKYNĚ Jitka Schneiderová: Od vousaté ženy po tvrdé rockery. Jaká byla její cesta soutěží?

Herečka Jitka Schneiderová je zvyklá na to, že se jí vše bez námahy daří. Nejspíš ale netušila, co ji čeká týden co týden v populární megashow Tvoje tvář. Nebylo totiž žádnou výjimkou, že musela vydržet třeba i osm hodin nehybně sedět pod maskou...

Vítězná vystoupení Tvojí tváře
24.11.

VOUSY A ŠPEKY: Připomeňte si všechna vítězná vystoupení Tvojí tváře. Byla to teda jízda

O vítězi páté řady Tvojí tváře je už dávno rozhodnuto, takže je čas na nostalgické vzpomínání. Připomeňte si všech dvanáct proměn, které se zapsaly do historie páté řady soutěže jako vítězné. Jaká je vaše nejoblíbenější?

Tereza Anna Mašková - Reportáž Volejte Novu
24.11.

PRVNÍ KONTAKT S VLKEM! Podívejte se na exkluzivní rozhovor s Terezou Maškovou

Vítězka Superstar i finalistka show Tvoje tvář má známý hlas. To je Tereza Mašková - a ta teď vydala nejen desku ale i svůj první singl, ke kterému natočila výpravný videoklip. Jak je s výsledkem spokojená, to prozradila štábu Volejte Novu. Podívejte se.

Tvoje tvář - 5. řada - cesta soutěží - 2
24.11.

HONZÍKOVA CESTA Tvojí tváří: Přes téměř nahá vystoupení až po dokonalá taneční čísla

Jan Révai je selfmademan a je důkazem toho, jak se i po tragických zkušenostech během dospívání můžete stát celebritou. Ač o sobě skromně tvrdí, že toho moc neumí, opak je pravdou. Ve Tváři dokázal, že je herec, tanečník, muzikálový zpěvák. Když má člověk talent, tak se mu zjevně neubrání.

Tvoje tvář - 5. řada - cesta soutěží - 4
23.11.

NEJLEPŠÍ HOLKY dělá Drahokoupil: Podívejte se, čím se Vojta D. proslavil

Zazářil hned v prvním kole páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, které vyhrál pro svém vtělení do zpěvačky Adele. Avšak další výkony už mu účast ve finále nevysloužily. Přesto se stal expertem na proměny v opačné pohlaví, jeho ženské role byly excelentní. Podívejte se na všechna jeho vystoupení!