Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 18
aktualizováno dnes 13:59

SMUTNÁ ROLE Milana Peroutky: Připisují mu veškerý neúspěch v Tváři

Herec, hudebník a moderátor Milan Peroutka si po účasti v Tvojí tváři na pracovní nabídky stěžovat nemusí – Momentálně se věnuje muzice i seriálům. Do soutěže, která ho proslavila, se opět vrátil, jenomže ne každý návrat domů je sladký...

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 5
aktualizováno včera 23:07

ITALSKÝ INSTALATÉR Patrik Děrgel: Kohák chtěl, abych neuspěl! EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Patrik Děrgel patří k vycházejícím hereckým hvězdám. Diváci už ho měli možnost vidět v celé řadě seriálů a patří k hercům, kteří to dotáhli až do Národního divadla. Nyní zazářil jako správná divadelní hvězda s operou. A zaslouženě vyhrál. I když Jakub Kohák si očividně přál jeho neúspěch.

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 7
včera 22:58

Patrik Děrgel jako Rossini vyhrál 8. díl Tvojí tváře! Jaký song od Bruna Marse zazpívá příště?

Vítězem osmého dílu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas se konečně stal herec Patrik Děrgel, který se proměnil v italského hudební skladatele a pěvce Gioacchina Rossiniho. Jeho vystoupení bylo tak úchvatné a procítěné, že uchvátilo celou porotu a vystupující!

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 5
včera 00:30

VIDEO: Jitka Schneiderová má dokonalou sexy postavu, přesto chce větší zadek. Pomůže jí ve Tváři!

Takhle sexy Jitku Schneiderovou neznáte. V osmém díle Tvojí tváře ztvární Jennifer Lopez, která si dala předsevzetí, že nikdy nezestárne. Česká herečka se těší, až bude mít možnost sáhnout si na zadek americké umělkyně, která si neřekne jinak než JLo.

Odhalení proměny Terezy Maškové
aktualizováno 19.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Boky jako skříň a buclaté tvářičky. Terezu Maškovou jako Susan Boyle nemáte šanci poznat!

V sobotu večer televize Nova odvysílá už osmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Terezy Maškové. Z drobné a krásné vítězky SuperStar bude skotská korpulentní pěvkyně. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Robert Jašków
aktualizováno 18.10.

FOTO: Robert Jašków skončil v nemocnici! Možná bude muset skončit ve Tváři

Na natáčení Tvojí tváře se dá sice užít spousta legrace, především je to ale pořádná dřina. Vyčerpání a únava se nyní staly osudné Robertu Jaškówovi – po tréninku totiž skončil v nemocnici!

Tvoje tvář - 7. díl - 25
15.10.

CENTIMETR OD TRAGÉDIE: Vojta D se málem rozsekal na pódiu! Všimli jste si kritického okamžiku?

Zpěvák a hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil má v poslední době práce víc než kdy předtím. Bohužel se to začíná podepisovat i na jeho zdraví. A k tomu všemu se málem zranil během sobotního vystoupení ve Tváři. Pád na záda by byl asi poslední kapkou!

Tvoje tvář - 7. díl - Jašków - vítěz
aktualizováno 13.10.

Robert Jašków vyhrál 7. díl Tvojí tváře. Příště se rozohní jako vlasatá mánička. Víme, co zazpívá

Herec Robert Jašków vystoupil v sedmém díle Tvojí tváře jako Jarmila Šuláková a všechny svým výkonem doslova odrovnal. O vítězi musel rozhodnout jeden hlas poroty. Už teď vám můžeme prozradit, jakou píseň zazpívá příště!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 7
13.10.

KALAMITY MÍŠA: Badinková ničí jednu rekvizitu za druhou. Během vystoupení se to stane také! VIDEO

Ups! Tak tohle může dopadnout fiaskem. Nejenže je hvězda Tváře obalená modřinami po celých zádech i pozadí, ale také ničí jednu rekvizitu za druhou. Herečka zatím ukazuje, že je pěvecky velmi nadaná, ale zároveň je pořádná nešika! Tak takhle Míšu fanoušci rozhodně neznají!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 10
12.10.

RECEPT NA TRÉMU podle Patrika Děrgela: V hlavní roli alkohol! Pije ho i před Tváří?

Tréma občas přepadne každého. Znají ji politici, herci, zpěváci, šéfové… Prostě všichni, kteří chtějí někoho něčím zaujmout. Říká-li někdo, že neví, co je tréma, tak si pěkně vymýšlí. Účastník Tvojí tváře Patrik Děrgel našel účinný recept, jak jí vzdorovat. Tak aby to náhodou nepřehnal!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 8
aktualizováno 11.10.

VIDEO: Vojta D se bude v sobotní Tváři trápit! S cizími zuby se nesmí vůbec hýbat

Vojta Drahokoupil ovládá dobře jazyk mateřský a anglický. Jak je na tom s kdysi světovým jazykem číslo jedna – francouzštinou?

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 11
10.10.

NOČNÍ MŮRA Terezy Maškové: Má strach z nohou Tiny Turner!

Tereza Mašková ztvární legendární Tinu Turner a duet s ní zazpívá osvalený účastník předchozí řady Tváře. Tereze ale ani tak nedělá na čele vrásky fakt, že jim to nebude ladit. Děsí se totiž nohou Tiny Turner!