Anička Slováčková
aktualizováno 22.01.

Takhle krásnou jste ji ještě neviděli: Anička Slováčková natočila nový klip. Podívejte se!

Znáte ji z divadelních muzikálů i z televizních obrazovek jako skvělou herečku a zpěvačku. Nyní se Anna Slováčková snaží prezentovat svojí kapelou The Primes, a to se jí zatraceně daří. Vydala už druhý videoklip!

Tvoje tvář - 7. díl - 29
15.10.

Dračice Míša Badinková: Kam by vyrazila v sexy kostýmu ze sobotní Tváře? VIDEO

Sedmým kolem se v sobotu Tvoje tvář přehoupla přes svou polovinu a vy jste měli možnost vidět krásnou Míšu Badinkovou jako velmi stroze oděnou děvu. Co na svůj outfit říkala vítězka 6. kola bezprostředně po vystoupení a kam by v něm vyrazila?

Tvoje tvář - 4. díl - Odhalení songů - 9
aktualizováno 21.09.

Stydlivka Eva Burešová se pořádně odvázala: Kdo jí přijde sexy? To byste do křehké brunetky neřekli!

Krásná účastnice Tvojí tváře Eva Burešová to v životě neměla jednoduché. Musela se vypořádat sama se sebou, začít se mít ráda a vážit si sebe, do toho ji zklamal osudový muž. Kdo by měl nyní u sexy brunetky šanci? Jeden heavymetalový zpěvák v otrhaných jeanech!

Tvoje tvář - 2. díl - Michaela Badinková
11.09.

Specialitka Michaely Badinkové: Tréma se u ní projevuje velmi zvláštním způsobem

Hvězda seriálů Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2 v Tvojí tváři opět zazářila. Tentokrát se předvedla se singlem "Hush, Hush!" od americké zpěvačky Nicole Scherzinger. Co o svém vystoupení prozradila?

Michaela Badinková
aktualizováno 07.09.

ODHALENÍ PROMĚNY: Tak sexy Míša Badinková nikdy nebyla! Vypadá jako Nicole Scherzinger!

Už v sobotu večer se diváci mohou těšit na show Tvoje tvář, během které uvidí osm dokonalých proměn. Na Michaelu Badinkovou čeká velká výzva! Promění se totiž ve zpěvačku Nicol Scherzinger a zazpívá její taneční hit Hush Hush, ve kterém je velice stroze oděná. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář má známý hlas: Anna Slováčková
aktualizováno 26.05.

ŠTÍHLÁ HVĚZDA TVÁŘE: Anička Slováčková zhubla a na odvážných snímcích je neuvěřitelně sexy!

Anička Slováčková z Tvojí tváře vyrazila na večírek se svým přítelem a jakmile fotografové spatřili její odhalené tělo, ihned se k ní vrhli. Ještě aby ne! Aničce to neskutečně sluší!

Adéla Gondíková jako Ruslana - 2
aktualizováno 11.04.

Proč Gondíková doufala, že si tanečnice při nácviku 'nabije hubu'? Usměvavá herečka to všem vysvětlila

Zpěvačka Adéla Gondíková je známá pro svůj zářivý úsměv a nadhled. Jak jí ale ztuhla krev v žilách, když se měla rozpovídat o přípravě na své poslední vystoupení? Zejména, když se jí vůbec nedařilo!

Tvoje tvář má známý hlas - 7
aktualizováno 24.03.

ODHALENÍ PROMĚNY: Markéta Konvičková vás v sexy šatičkách naprosto odzbrojí! Jak jí to bude slušet?

Všech osm soutěžících pilně pracuje na svých vystoupeních. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. O jednu z neskutečných proměn se postará zpěvačka Markéta Konvičková!