Vítězové Tvojí tváře
02.12.

VYBRANÁ ELITA: Připomeňte si všechny vítěze Tvojí tváře! Kdo z nich je ten nejlepší?

Po dvanáctitýdenním maratonu líčení, převlékání a neuvěřitelných vystoupení se pátá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas konečně dozvěděla jméno vítěze, respektive vítězky. Ta doplnila vybranou elitu vítězů z předchozích řad. Vzpomínáte i na ostatní vítěze?

FaceNews
27.11.

SBOHEM A ŠÁTEČEK: Připomeňte si netradiční projekt známé rebelky!

S každou epizodou páté řady show Tvoje tvář má známý hlas mohli diváci na portálu Nova Plus sledovat i pořad FaceNews. V něm bývalá účastnice a vítězka čtvrté řady show Berenika Kohoutová komentovala zákulisí Tváře. Jak se vám líbila?

Tvoje tvář - 12. díl - 15
23.11.

NEJŠÍLNĚJŠÍ ROZHOVOR z Tváře: Kohák byl nejlepší, Ledecký hledal výmluvy a všichni to kazili

Tohle se povedlo! Skupina ABBA se vrátila a s povedeným číslem odstartovala poslední díl 5. řady Tvojí tváře! Jak zvládli nacvičit tak složité vystoupení? Nebudete se stačit divit!

Facenews - 12. díl - Reportáž Volejte Novu
17.11.

VIDEO: Poslední klapka Bereniky Kohoutové. Hra na city i smutek!

Finálový večer Tvojí tváře je tady a s ním i poslední klapka magazínu FaceNews. Jak moderátorka Berenika Kohoutová zvládá, že její první pořad končí? Moc to nedává!

Facenews - 11. díl - zkažené klapky
15.11.

Berenika se ztrapnila před kamerou: Zapomněla název vlastního pořadu!

Střižna skrývá spoustu tajemství – díky machrům, kteří tu pracují, se potom můžete dívat na svižně sestříhané záběry, které příjemně plynou. Někdy se tu ovšem objeví spousta materiálu, který nejde použít, ale u něhož se od srdce zasmějete.

Tvoje tvář - 12. díl - Porota
aktualizováno 15.11.

To nedopadne dobře: V porotě Tvojí tváře se v sobotu objeví známá průšvihářka

Zajímá vás, kdo v neděli doplní trio porotců ve finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Bude to velká všeumělkyně, herečka, zpěvačka, tanečnice, dabérka, která je známá svojí rebelií vůči normám. Už víte, o koho se jedná?

Facenews - 11. díl
10.11.

FaceNews - 11. díl: Erotika v Tváři! Berenika mluví o tom, kdo s kým a jak

FaceNews - 11. díl: Erotika v Tváři! Víme, kdo s kým a jak a kdy...

Facenews - 10. díl - zkažené klapky
aktualizováno 07.11.

Moderátorka FaceNews otevřeně: ´Natáčení, to je jenom čekání na píchání!´

Moderátorka FaceNews Berenika Kohoutová se přeřekne tak kouzelně, že sama ze sebe vyprskne smíchy. Podívejte se na další povedené kousky oblíbené účastnice Tvojí tváře a herečky Ordinace, které jen tak neuvidíte! Pobavte se nad (ne)povedenými záběry.

HVĚZDNÝ NÁVRAT: Vítězka Berenika Kohoutová se vrátila na pódium Tvojí tváře! VIDEO
aktualizováno 31.10.

POMLUVY V ZÁKULISÍ: Proč má Patrik Děrgel tak vysoké hodnocení ve Tváři? Může za to Berenika!

Rebelka Berenika Kohoutová se vrátila na místo činu. Vítězka čtvrté řady Tvojí tváře zavítala zpět do populární show a po boku Michaely Badinkové a Jana Maxiána to pořádně roztočila!

Berenika Kohoutová
aktualizováno 30.10.

ZÁSADNÍ ROZHODNUTÍ: Berenika Kohoutová se po vystoupení ve Tváři plánuje přejmenovat

Berenika Kohoutová vždy byla tak trochu rebelka. Ráda zpívá a provokuje. Když účinkovala ve Tváři, sklízela ovace ve stoje. Nyní se do show, která ji vystřelila až na špici českého šoubyznysu, s velkou pompou vrátila...

Berenika Kohoutová - Volejte Novu
28.10.

NEJTRAPNĚJŠÍ OKAMŽIK Bereniky Kohoutové: Odzpívála, dostala čočku a šla. VIDEO

K show Tvoje tvář má známý hlas už neodmyslitelně patří i pořad FaceNews. Novinky ze světa Tváře v něm přináší každý týden herečka Berenika Kohoutová a sledovat ho můžete ma portálu NovaPlus.cz. Vy se teď můžete podívat, jak vypadá její běžný den při natáčení.

Odhalení proměny Míši Badinkové
26.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Badinková jako mladá a sexy Hana Zagorová. Vypadá naprosto dokonale! FOTO

Už v sobotu večer se diváci mohou těšit na show Tvoje tvář má známý hlas, během které uvidí osm dokonalých proměn. Na Michaelu Badinkovou čeká velká výzva! Promění se totiž ve zpěvačku Hanku Zagorovou. Na pomoc jí přispěchají účastníci minulé řady.