Facenews - zkažené klapky
10.10.

Třeba vám ukážu víc než tetování... Erotická Berenika Kohoutová neměla svůj den! VIDEO

Při natáčení dalšího vydání magazínu FaceNews se Berenika Kohoutová zase předvedla! Tentokrát opravdu neměla svůj den, a díky tomu bylo ve studiu veselo.

FaceNews - 4. díl - 3
07.10.

VIDEO: Nejvtipnější zkažené klapky Bereniky Kohoutové z FaceNews. To jsou přežblepty!

Ne vždy se všechno povede hned napoprvé a takzvané zkažené klapky patří k oblíbeným zábavám jak štábu, tak publika – jako jakýsi bonus. Výherkyně Tvojí tváře Berenika Kohoutová během natáčení pořadu FaceNews dala slovu přežblept nový význam! Klikněte na video, to musíte vidět.

FaceNews - 3. díl
15.09.

FaceNews - 3. díl: Berenika kouzlí v zákulisí Tvojí tváře: Balila Honzu Révaie!

Internetový portál NovaPlus si pro diváky připravil zbrusu nový pořad, který monitoruje zákulisí veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Pořadem bude provázet Berenika Kohoutová, výherkyně čtvrté řady Tvojí tváře. Odtajní pikantnosti ze zákulisí a vyzpovídá jednotlivé soutěžící.

FaceNews - 1. díl
08.09.

FaceNews - 2. díl: Berenika řádí v zákulisí Tvojí tváře! Dnes to od ní schytali Mašková s Drahokoupilem

Internetový portál Nova Plus si pro diváky připravil zbrusu nový pořad, který monitoruje zákulisí úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Pořadem bude provázet Berenika Kohoutová, výherkyně čtvrté řady Tvojí tváře. Odtajní pikantnosti ze zákulisí a vyzpovídá jednotlivé soutěžící.

Jan Cina
03.08.

Dovolená vítězů Tvojí tváře: Kde a s kým si užívají? Přistiženi. FOTO

Nová řada show Tvoje tvář má známý hlas se blíží na televizní obrazovky opět se zvučnými jmény a skvostným čísly, je tedy čas se ohlédnout za vítězi řad předchozích. Co, kde a s kým vyvádějí v létě? Podívejte se.

Berenika Kohoutová Tvoje tvář - 5
aktualizováno 12.12.

VÍTĚZKA TVÁŘE ZPÍVÁ DÁL! Berenika Kohoutová vydává sólovou desku! Podívejte se, co můžete čekat

Berenika Kohoutová chystá po vítězství v soutěži Tvoje tvář má známý hlas sólovou desku a zcela nový projekt. Podívejte se, co od ní můžete čekat!

Seriál Ulice: Sexy fotky Bereniky Kohoutové - 12
aktualizováno 28.11.

Bereniku Kohoutovou chtěli vyhodit z baru! 'Dej mi ještě panáka, dělej!' křičela na barmana. VIDEO

Česká herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová, kterou diváci znají z show Tvoje tvář má známý hlas, se málem dočkala potupného vyhazovu z nočního podniku. Sama popíjela na baru, kde začala vyvádět psí kusy. Ochrance došla s rozdováděnou mladou ženou trpělivost, když začala házet skleničky po barmanovi...

Tvoje tvář - konec
aktualizováno 22.12.

NÁVALY SMUTKU: Show končí a soutěžící Tvojí tváře pláčí! Co s nimi bude dál? A budou se vídat?

Po bezmála třech měsících došla čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas do finále. A bylo to velké! Jak budou na soutěž vzpomínat všichni zúčastnění? Nejen to prozradili v rozhovoru.

Finalisté 4. řady Tvojí tváře
aktualizováno 25.11.

NEJLEPŠÍ PODLE DIVÁKŮ: Kdo vyhrál diváckou anketu Tvojí tváře? Kdo předvedl úplně nejlepší vystoupení?

Vítězkou 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas se stala talentovaná Berenika Kohoutová. Kdo z finálového čtyřlístku ale zabodoval v divácké anketě? Kdo předvedl nejlepší proměnu? Podívejte se!

Nejlepší proměna čtvrté řady Tvojí tváře
23.11.

VÍTĚZ MŮŽE BÝT JENOM JEDEN: Kdo vyhraje velkou anketu o nejlepší proměnu čtvrté řady Tvojí tváře? HLASUJTE

Že mají maskéři ze show Tvoje tvář má známý hlas zlaté ručičky, o tom se diváci mohli přesvědčit během každého dílu Tvojí tváře. Neuvěřitelné, co vše dokážou s make-upem! Pomozte vybrat nejlepší proměnu ze čtvrté řady.

TOP nomenty čtvrté řady Tvojí tváře
aktualizováno 24.11.

Balěťák Háma, šílené opice i dojemná píseň pro Sokola. Jaký byl top moment 4. řady Tváře? HLASUJTE!

Nejdojemnější, nejsvůdnější, nejšílenější...? I takové momenty byly v show Tvoje tvář má známý hlas. Který okamžik byl podle vás tím NEJ? Připomeňte si je všechny a hlasujte ve velké anketě!

Tvoje tvář dárky Ondy Sokola
aktualizováno 22.11.

ANKETA: Ondra Sokol vybral pro každého účastníka dárek na rozloučenou. Který se vám líbíl nejvíc?

S koncem další řady Tvojí tváře bylo třeba se rozloučit se všemi účastníky. Tento úkol padl samozřejmě na moderátora a stálici pořadu Ondřeje Sokola, který vybral společně se štábem velmi osobní dárky. Který se vám líbil nejvíc?