Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 2
16.10.

TOP HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Samice Badinková, inseminátor Révai a hajzlík v řadách diváků

Sedmý díl Tvojí tváře byl nabitý dechberoucími výkony osmičky soutěžících. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců! V našem článku si připomeňte ty nej fórky! To je pořádná řachanda.

Tvoje tvář - 6. díl - Porota
09.10.

TOP HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Nářez na holou v přímém přenosu, kebab i obhlížení zadku!

Šestý díl páté řady Tvojí tváře byl plný dechberoucích výkonů. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců. V následujícím článku si připomeňte ty nejlepší fórky!

Tvoje tvář: Aleš Háma
aktualizováno 02.10.

VYPRÁSKANÝ PRÁSKAČ: Aleš Háma má pořádný průšvih. Naprášil tajnosti na kolegy z Tváře!

Herce Aleše Hámu mohou diváci poslední dobou vídat zejména jako oblíbeného porotce a hereckého kouče páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní promluvil o těžkém údělu porotce. A současně vyzradil, co si myslí o všech osmi soutěžících. To se nebudete stačit divit!

Tvoje tvář - 5. díl - Porota
02.10.

NEJ HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Nepřístupné filmy, oplzlý Háma a požárník ve mlýně!

Pátý díl páté řady Tvojí tváře byl plný dechberoucích výkonů. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců. V následujícím článku si připomeňte ty nejlepší fórky!

NEJ hlášky poroty - 4. díl
25.09.

TOP HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Křtiny, makedonské pohádky i snězená Jitka Schneiderová!

Čtvrtý díl páté řady Tvojí tváře byl plný dechberoucích výkonů. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců. V následujícím článku si připomeňte ty nejlepší fórky!

Tvoje tvář - 3. díl - O-Zone
17.09.

VIDEO: Zmatky po sobotním vystoupení. Sokol ztratil pas a zapomněl svou mateřštinu!

Neuměli moc dobře anglicky, tak písničky zpívali v rumunštině, které skoro nikdo nerozumí. Vypadali dost divně, moc hezcí taky nebyli, přesto si je zamilovaly tisíce evropských dívek. Aleš Háma a Ondřej Sokol dokázali odhalit recept O-Zonů na úspěch a nyní se o něj podělili!

Tvoje tvář - 3. díl - Eva Burešová
17.09.

Eva Burešová nešetří kritikou: Odhalila, jaké chyby v sobotní Tváři udělala! Všimli jste si jich?

Mnozí diváci jsou toho názoru, že Evino vystoupení v sobotní Tvojí tváři bylo bezchybné. Ona si to však nemyslí, a vyjmenovala dokonce celý dlouhý seznam chyb, které udělala! Kterých jste si všimli?

Odhalení porotce - 3. díl
aktualizováno 18.09.

NEJ HLÁŠKY poroty vás rozsekají: Sexuální život Ondřeje Sokola i zážitky z mejdanů u Pink!

Třetí díl páté řady Tvojí tváře byl nabitý dechberoucími výkony osmičky soutěžících. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců! Tyto vtipné momenty by vám rozhodně neměly ujít!

Tvoje tvář - 3. díl - O-Zone
16.09.

Robert Jašków o nejlepším vystoupení večera: Háma a Sokol? Jsou to imbecilové!

Pokud jste mysleli, že už jste v životě viděli všechno, tak se to posledním dílem show Tvoje tvář muselo změnit. Protože vidět záporáka Roberta Jaškówa v čele chlapecké kapely a ještě ke všemu s vlasy se vám nepoštěstí každý den. Jak hodnotil svoje vystoupení?

Kouči z Tvoji tváře
aktualizováno 15.09.

ŠIKANA VOJTY DRAHOKOUPILA: Koučové ho zbožňují, soutěžící mu to dávají sežrat!

Show Tvoje tvář má známý hlas je v plném proudu. V minulých dvou dílech jste mohli vidět strhující výkony od osmi účastníků. Nyní se můžete podívat, jak se soutěžícími pracují koučové a jaké vztahy panují na place. Kdo je za kuřátko a poskoka? A co se skrývá v tajném deníčku Aleše Hámy?

Martin Dejdar
29.08.

NEČEKANÉ ODHALENÍ: V show Tvoje tvář dochází ke změně! Martina Dejdara nahradí nový herecký kouč

Nedílnou součástí show Tvoje tvář má známý hlas jsou kromě moderátora, soutěžících a poroty, také tři kouči, kteří soutěžící připravují na jejich proměny. A právě na postu hereckého kouče dochází ke změně. Kdo přebere žezlo po Martinu Dejdarovi?

Tereza Mašková
13.08.

Jaké jsou první reakce okolí na účast v Tvojí tváři? Rodina Tereze položila zásadní otázku

Vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková dostala po pěvecké soutěži nabídku účinkovat v 5. řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Jak na to reagovala její rodina?