Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 6
18.10.

Z RAJDY SEXY SAMEČKEM: Badinková ukazuje, jak se balí holky. Učte se, pánové!

Rozhodně se jí nešlo dívat do očí. Michaela Badinková divákům Tvojí tváře předvedla pořádně divokou show. Herečka odhodila stud a jako americká zpěvačka Fergie ukázala své ženské zbraně. V dalším kole ji však čeká charismatický čokoládový hezoun Lou Bega. Poradí si?

Tvoje tvář - 7. díl - 29
15.10.

Dračice Míša Badinková: Kam by vyrazila v sexy kostýmu ze sobotní Tváře? VIDEO

Sedmým kolem se v sobotu Tvoje tvář přehoupla přes svou polovinu a vy jste měli možnost vidět krásnou Míšu Badinkovou jako velmi stroze oděnou děvu. Co na svůj outfit říkala vítězka 6. kola bezprostředně po vystoupení a kam by v něm vyrazila?

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 7
13.10.

KALAMITY MÍŠA: Badinková ničí jednu rekvizitu za druhou. Během vystoupení se to stane také! VIDEO

Ups! Tak tohle může dopadnout fiaskem. Nejenže je hvězda Tváře obalená modřinami po celých zádech i pozadí, ale také ničí jednu rekvizitu za druhou. Herečka zatím ukazuje, že je pěvecky velmi nadaná, ale zároveň je pořádná nešika! Tak takhle Míšu fanoušci rozhodně neznají!

Tvoje tvář - 6. díl - Badinková vítěz
aktualizováno 06.10.

Míša Badinková vyhrála 6. díl Tvojí tváře! Příště to rozjede jako sexy Fergie. Víme, co zazpívá!

Původem slovenská kráska Míša se doposud měnila hlavně v krásné ženy, nepočítaje Ricka Astleyho. Teď se z ní ale stala královna americká soulu Aretha Franklin a za svůj excelentní výkon a skvělou show si odnesla své první vítězství. A jaký song zazní příště?

Tvoje tvář - 6. díl - Badinková - injektáž
aktualizováno 06.10.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Míša Badinková promluvila o silikonech na obličeji. Měla o ně velký strach

Stále populárnější herečka Michaela Badinková doslova zazářila ve velkolepé a současně charitativní podívané s názvem Tvoje tvář má známý hlas. V šestém díle se bravurně převtělila do role Arethy Franklin a vysloužila si obrovský respekt televizních diváků. Jak si užívala celý večer v zákulisí?

Tvoje tvář má známý hlas - 6. díl - songy - 10
aktualizováno 05.10.

VIDEO: Míša Badinková nemá pro soul vlohy. Je jí jasné, co bude na sobotním vystoupení nejtěžší!

Za svou bezmála šedesátiletou kariéru ovlivnila Aretha Franklin neuvěřitelné množství hudebních hvězd, Steviem Wonderem počínaje a Whitney Houston konče. Jediné, co za celý život chtěla, byl respekt a úcta. Nyní se do toho bude muset vžít Míša Badinkova z Tvoji tváře!

Tvoje tvář - 5. díl - 11
aktualizováno 02.10.

Malý taneční podvůdek ve Tváři: Badinková měla pěknou vychytávku! Tento detail vám určitě unikl

Ani nevíte, jak snadné je podlehnout iluzi. To se přesně stalo během vystoupení Míši Badinkové jako Camily Cabello. Hvězda Básníků a Ordinace prozradila, jakou skulinu našla v pravidlech, aby si usnadnila vystoupení v pátém dílu Tvoji tváře!

Tvoje tvář - 5. díl - Odhalení songů - 5
aktualizováno 28.09.

Míša Badinková září štěstím: V sobotu to rozjede s letním hitem, ke kterému má zvláštní vztah. VIDEO

V posledním díle se vám Míša poprvé v show představila jako muž a zazpívala Never Gonna Give You Up od Ricka Astleyho. Na mužskou roli se velmi těšila a tento výběr ji více než potěšil. Jak je ale spokojená s losováním tentokrát?

Tvoje tvář - 4. díl - Odhalení songů - 4
21.09.

Michaela Badinková přiznává: Těším se, až budu chlap! Jaký problém má se ženami?

Nenápadný hit z konce osmdesátých let proslavil internet o dvacet let později a Ricku Astleymu zajistil kultovní status. Jak se Míša těší na proměnu v sexy zrzouna? Paradoxně se lépe cítí v mužském těle než v tom ženském!

Tvoje tvář - 3. díl - Michaela Badinková
aktualizováno 18.09.

VIDEO: Brala by je? Míša Badinková prozradila, jaké vztahy má s porotci Tvojí tváře. Překvapí vás!

Každý muž má v životě aspoň jeden milostný zážitek, na který nikdy nezapomene. V zatím posledním díle Tvoji tváře o nich začali všichni tři porotci vyprávět. Vzpomínky v nich probudila Míša Badinková jako Annie Lennox. Co na to říká herečka? A brala by někoho z nich?

Tvoje tvář - 3. díl - rozhovory před - Michaela Badinková
aktualizováno 14.09.

Michaela Badinková odhaluje: Jak bude v sobotní Tváři vypadat. Promění se v netradičního anděla! VIDEO

Michaela Badinková v nové řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas předvádí nadstandardní výkony. Po Lize Minnelli, díky které vybojovala druhé místo, a Nicole Scherzinger z legendární skupiny Pussycat Dolls ztvární další slavnou zpěvačku. Tentokrát se převtělí do Annie Lennox.

Tvoje tvář - 3. díl - Seznam songů - 2
12.09.

ODHALENÍ SONGŮ sobotní Tváře: Schneiderová půjde dohola a z Děrgela bude sexuální ikona

Sobotní pokračování páté řady show Tvoje tvář má známý hlas bude opět stát za to! Na jaké songy se můžete těšit? A jakými proměnami vás osmička soutěžících pobavít? Podívejte se!