Janek Ledecký
21.11.

Janek Ledecký hodnotí pátou řadu Tvojí tváře! Prozradil, co ho nejvíce mrzí. VIDEO

Pátá řada hudební show Tvoje tvář má známý hlas zná svého vítěze! Jak ohodnotil porotce a zpěvák Janek Ledecký výkony soutěžících a jaká vystoupení ho zaujala nejvíce?

Tvoje tvář - 11. díl - 5
13.11.

TWERK OBŘÍ ZADNICÍ: Eva Burešová v zákulisí Tváře předvedla číslo, které vám vypálí zorničky! VIDEO

Evu Burešovou čeká těžký boj o vítězství páté řady Tvojí tváře! Poslední body potřebné pro to, aby se dostala do finále, získala díky tanečně hudebnímu projektu z Argentiny King Africa. Co jste ale během jejího vystoupení na televizních obrazovkách neviděli?

Tvoje tvář - 7. díl - 26
16.10.

VIDEO: Kam jezdí Jitka Schneiderová přemýšlet o životě? Zkusit to můžete i vy!

V sedmém kole show Tvoje tvář má známý hlas se Jitka Schneiderová představila jako jedinečná popová ikona osmdesátých a devadesátých let a podporovatelka lidských práv Cyndi Lauper. Jak si užila večer v její kůži a co mají společného?

Jan Cina
03.08.

Dovolená vítězů Tvojí tváře: Kde a s kým si užívají? Přistiženi. FOTO

Nová řada show Tvoje tvář má známý hlas se blíží na televizní obrazovky opět se zvučnými jmény a skvostným čísly, je tedy čas se ohlédnout za vítězi řad předchozích. Co, kde a s kým vyvádějí v létě? Podívejte se.

Masrtha Issová – Tvoje tvář má známý hlas - 2
24.02.

GALERIE: Jak se promění Martha Issová v prvním díle Tvojí Tváře. Jako legendárního rockera ji nepoznáte!

Už v neděli uvidí diváci první díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se na exkluzivní odhalení proměny Marthy Issové! Jak se jí podaří ztvárnit slavného rockera?

1958894
aktualizováno 03.02.

MÁM TO! Ondřej Ruml prozradil recept, jak se to dělá, aby slavní zpěváci byli ztvárněni věrohodně!

Třetí řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas brzy odstartuje na obrazovkách televize Nova. Diváci už znají všech osm soutěžících, mezi kterými je i zpěvák Ondřej Ruml. Koho by chtěl představovat a proč se bojí tance?

Tvoje tvář má známý hlas: Miroslav Etzler nacvičování - Gipsy King
aktualizováno 14.10.

Těžký text a náročný tanec: Mirek Etzler dostává pořádně zabrat! Zvládne rytmus flamenca?

Další díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas bude opět plný jedinečných pěveckých vystoupení. V exkluzivní videoukázce se můžete podívat, jak Mirek Etzler statečně "bojoval" s přidělenou písní Baila me!

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Cina nacvičování
aktualizováno 14.10.

Jan Cina si během nácviku připomíná trauma z dětství! Co se stalo?

V neděli 16.10. odvysílá TV Nova již sedmý díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Zpěvák a herec Jan Cina se v tomto díle promění ve věrnou kopii panenky Barbie. Jak se s touto rolí popasuje?