Aktualizováno 28.3. 2017 23:00

VIDEO: Aleš Háma předvedl v zákulisí Tváře svého dědu. Ten chlápek byl tak trochu divný...

Zdroj: TV Nova

V pátém díle Tvojí tváře zpíval Aleš Háma legendární hit Mumuland. Velkým překvapením pro něj bylo, když na pódium vstoupil sám Petr Kotvald. To Aleše trochu vyvedlo z míry. Ale to nebylo všechno, co Aleše překvapilo.

K legendární písni Mumuland v podání Petra Kotvalda přistupoval Aleš Háma velmi zodpovědně. Ztvárnit žijícího interpreta je vždy velmi složité a Aleš už podobnou situaci zažil. Ve druhém kole si jako Hana Zagorová společně s Ondřejem Sokolem alias Drupim zazpíval píseň Setkání Hany Zagorové.

Reklama


Po celý týden svědomitě trénoval zpěv i náročnou taneční choreografii. Nečekaný příchod Petra Kotvalda v polovině písně Aleše však natolik překvapil, až samým úžasem zapomněl tančit. Tanec, který je v Kotvaldových výstupech vždy perfektní, Aleš poctivě trénoval celý týden, a tak ho to velmi mrzí. Naštěstí ale nazkoušenou choreografie ještě využije. Jak? To prozradil ve videu.

Doma Alešovi drží palce maminka Drahomíra. Na natáčení ale přivedl jiného rodinného příslušníka. A byl to dost zvláštní člen rodiny, Někomu byl zatraceně podobný...


Jak sám Aleš své výstupy hodnotí? To se dozvíte ve videu.


A pokud chcete vidět své oblíbence na jednom podiu, máte jedinečnou možnost v unikátním koncertu, na kterém se objeví účinkující ze všech tří řad Tvojí tváře! Více informací najdete ZDE! 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


SEZNAM PÍSNÍ: V další Tváři zazní Hana Hegerová, Enrique Iglesias nebo Eminem! Jaké další pecky uslyšíte?

VIDEO z nacvičování: Aleš Háma dostal lekci od toho největšího profíka! Kdo mu pomáhal?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama