Publikováno 15. 3. 2017

ODHALENÍ: Čtvrtou porotkyní Tvojí tváře bude v neděli kráska proslulá nejen svými vnady. Víte, o koho jde?

Tvá- porota 4. díl
Zdroj: TV Nova

Show Tvoje tvář má známý hlas slaví velký úspěch nejen u diváků, ale i u samotných soutěžících. Ti, nejen, že svými výkony pomáhají potřebným, ale také si jedinečnou show naplno užívají. Není tedy divu, že se ve třetím díle odehraje jeden velký návrat.

 

Naše hostující porotkyně je známou českou zpěvačkou, která se narodila v roce 1974 v Praze. Jde o dceru legendárního rockera, se kterým si v předchozí řadě Tváře dokonce střihla duet. Už víte, o koho jde?


Věrní diváci show Tvoje tvář má známý hlas už jistě tuší, že mezi porotu tento týden zasedne krásná dcera Petra Jandy. Marta je sice českou zpěvačkou, ale s kapelou Die Happy vystupuje převážně v Německu. Své dlouholeté zkušenosti již několikrát využila i jako porotkyně v pěveckých soutěžích. V roce 2009 se například stala jednou z porotkyň oblíbené pěvecké soutěže Česko -Slovenská Superstar, poté byla i koučkou Hlasu.


Ve druhé řadě Tváře Marta ukázala, jak skvělá zpěvačka skutečně je, a díky svým dokonalým proměnám se dokonce probojovala až do finále. Tentokrát se ale přírodou obdařená tmavovláska ocitne na druhé straně, a coby hostující porotkyně bude jejím úkolem ohodnotit výkony soutěžících. Ani to ale pro Martu určitě nebude žádný problém! Přece jen, kdo jiný by to měl zvládnout lépe?

Nepřehlédněte:

NEUVĚŘITELNÉ PROMĚNY 3. dílu Tvojí tváře: Ze které jste byli nejvíc paf? Hlasujte!

VIDEO: Nácvik drsného Pitbulla. Markéta Konvičková si přinesla roztomilou posilu! A Yemi spokojený nebyl

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Adele, sexy Kylie Minoque i veselá Hana Zagorová!

Nova.cz

Diskuze

15.3. | 21:52 svarcovaerika0123
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Na tu bllbost se už nedá dívat. Pazderková je namyšlená krravajzna, Kohák vypadá jak negramotnej, Ledecký jakž takž ujde a Jandová je vytlemená drržka. První řada šla, ale teď už je to o ničem, je to kokkotina.
reklama