Aktualizováno 26.10. 2016 07:57

Přiznání Aničky Slováčkové: V kostýmu Beth Ditto se málem počůrala!

Zdroj: TV Nova

Nejmladší účinkující show Tvoje tvář má známý hlas se v osmém díle proměnila v Beth Ditto. Kostým, který musela coby otylá zpěvačka obléknout, byl značně nepohodlný a Aničku omezoval nejen při tanci. Mladá zpěvačka ale i tak předvedla skvělou show a stala se vítězkou osmého dílu! Podívejte se na reportáž a dozvíte se, proč si Anička v kostýmu nemohla ani odskočit!

Mladá zpěvačka byla v kostýmu opravdu k nepoznání. Nejen, že jí maskéři vytvořili mohutná stehna, ale i její drobný obličej výrazně nakynul. Anička si vystoupení sice viditelně užívala, ale i porotcům sama přiznala, že se cítila, „jakoby na sobě měla několik péřových bund."


Právě kostým představoval pro Aničku největší problém! Omezoval ji totiž i v takové zásadní věci jako je vykonání potřeby. Vzhledem k množství materiálu, které  na sobě zpěvačka během vystoupení měla, se nemohla ani vyčůrat a  byla tak  nucena zadržet svou potřebu, aby nedošlo k "nehodě" přímo na jevišti. Není tedy pochyb o tom, že Anička  si vítězství za svůj výkon opravdu zasloužila!
 

Její vystoupení si nenechte ujít ZDE

Jste zvědaví jak se Anička na proměnu v mohutnou zpěvačku připravovala? Podívejte se na reportáž!

 

Nepřehlédnete:

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ TVOJÍ TVÁŘE: Metallica, Justin Timberlake i Petr Hapka!

Neskutečný výkon Aničky Slováčkové: Jako Beth Ditto překvapila a vyhrála 8. díl Tvojí tváře!

TOP MOMENTY 8. dílu Tvojí tváře: Tanec mezi zrcadly, okouzlující Adele a vzpomínka na Petra Hapku!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama