Aktualizováno 3.2. 2017 09:42

PRVNÍ STŘET S LINDOU FINKOVOU. Trénink na Tvojí tvář byl pro Milana Peroutku fiaskem! Co se stalo?

Zdroj: TV Nova

Syn slavného bubeníka Milan Peroutka je skvělým zpěvákem, ale také hercem! Milan Peroutka se poctivě připravuje na vystupování v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, ve které bude v každém díle představovat pokaždé někoho jiného.

Milan Peroutka ml. je synem známého bubeníka kapely Olympic – Milana Peroutky. Už odmala měl blízko k hudbě a herectví. Bylo jasné, že z něj vyroste umělec. Roku 2012 založil vlastní kapelu Perutě, ve které je zpěvákem. Na bicí jako jeho otec hrát neumí, i když s myšlenkou naučit se to již, mnohokrát koketoval.

Reklama

Fanoušci ho ale neznají pouze díky hudbě, Milan Peroutka se ukázal i v několika filmových rolích. Zahrál si například v oblíbeném nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, objevil se i v Gymplu s ručením omezeným a různých hudebních klipech a reklamách. Jeho koníčkem je mimo jiné hraní v divadle, s nímž začal už na základní škole.

Na tiskové konferenci TV Nova prozradil reportérce Veronice Petruchové, že když přišel na první trénink zpěvu ke koučce Lindě Finkové, bylo to hotové fiasko!

Podívejte se na video, ve kterém sympaťák Milan prozrazuje, proč se od teď stydí zpívat.

ČTĚTE TAKÉ:

UŽ TRÉNUJE? Nová hvězda Tvojí tváře řádí. Martin Dejdar se dal dohromady se známým duem!

Bobovačka s Aničkou Slováčkovou: Po dovádění prozradila tajné informace ze soukromí!
 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama