Aktualizováno 19.3. 2017 23:30

TOP MOMENTY TVOJÍ TVÁŘE: Sexy Rihanna, dojemný duet a nekonečný příběh Limahla!

Tvoje tvář má známý hlas: Top momenty - 4. díl
Zdroj: TV Nova

Markéta jako Rihanna, Martha jako Limahl a Vojta Dyk v sukni. Ani tento týden jste nebyli ochuzení o skvělá vystoupení a skvělé momenty. Který okamžik by vám ale rozhodně neměl uniknout? Podívejte se!

Markéta Konvičková jako sexy tanečnice

Ladné pohyby pánví, kroucení zadnicí a sexy obleček, který dostal do kolen každého muže. Na toto vystoupení se bude určitě ještě dlouho vzpomínat. Kdo by si taky nezapamatoval sexy Markétu ztvárňující sexy Rihannu? Během nacvičování to ale pro blonďatou krasavici nebyla žádná procházka růžovou zahradou. U sexy pohybů se Markéta tak trochu styděla. Ale zvládla to na výbornou!

 

Martha Issová a její nekonečný příběh

Snímek Nekonečný příběh je legendární a na psa Falca by se dalo koukat pořád dokola. A právě známou píseň z oblíbeného snímku ztvárnila kudrnatá herečka, která interpreta Limahala střihla do naprosté dokonalosti. A pochvala od poroty tak byla na místě. „Super to bylo, my jsme se tady skvěle bavili,“ okomentoval vystoupení Janek Ledecký. A s chválou se přidala také hostující porotkyně Marta Jandová: „Jsi normálně větší chlap než je on, opravdu skvělé!“

 


 

 

 

Sladký polibek a Vojta v sukni

Romantický duet dvou zamilovaných – tak by se dalo nazvat vystoupení Táni Vilhelmové a jejího přítele Vojty Dyka. Táňa ale do poslední chvíle nevěděla, že to bude právě on, který s ní vystoupení na pódiu Tvojí tváře. Aby se proměna povedla, vyžadovalo to značný trénink, který podle slov Táni probíhal na netradičním místě – v autě! Ale povedlo se! „No, vy jste teda povedená rodinka, tenhle family business se povedl,“ vtipně a naprosto pravdivě okomentoval vystoupení Jakub Kohák. Na závěr celého vystoupení nechyběl ani sladký polibek!

 

Dojemné vystoupení Martina Dejdara

Pro každého muže, který se musí převtělit do ženy, to není vůbec jednoduché. A navíc ztvárnit takovou legendu jakou je Věra Špinarová a do toho vystoupit bez jakékoliv choreografie, jo, tak to už je pořádný oříšek! Martin se tohoto úkolu nezalekl a ukázal, že je nejen skvělý herec, ale také skvělý zpěvák. Jeho vystoupení se všem líbilo a Martin sklidil velké ohlasy. „Udělal jsi úžasný kus práce,“ okomentoval vystoupení Janek Ledecký.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Sexy Rihanna i dojemná Věra Špinarová!

Milan Peroutka vyhrál 4. díl Tvojí tváře! Těžký úkol ho čeká i příští týden! Víme, jaký song zazní

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama