Aktualizováno 30.12. 2016 00:37

Tahle roztomilá holčička letos bodovala v Tváři! Víte, kdo to je?

Letos zazářila na pódiu show Tvojhe tvář má známý hlas! Její proměny byly dokonalé, její zpěv ještě lepší. Tahle hvězda Novy to totiž na pódiu umí pořádně rozjet! Už tušíte, o koho jde?

I když vyrůstala ve stínu svého slavného otce, její talent jí pomohl k úspěšné kariéře. V Německu se stala jednou z nejoblíbenějších zpěvaček . U nás si oblibu fanoušků vydobyla hlavně v muzikálech. Později i jako milá porotkyně pěveckých soutěží jako SuperStar nebo Hlas ČeskoSlovenska.

Kdyby jednou chtěla praštit s hudební kariérou, bez mrknutí oka by se uživila jako herečka. To totiž už předvedla v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde si zahrála postavu Džajny. Letos fanoušky uhranula v druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas, kde bodovala například s proměnami v Beyoncé či Cee Lou Greena.

 

Marta Jandová (42) je nejstarší dcerou rockera Petra Jandy. O svou maminku přišla, když jí bylo 17 let, zemřela na rakovinu. největší radost momentálně Martě dělá její tříletá dcerka Maruška, kterou má s manželem Miroslavem Vernerem.

Připomeňte si proměny Marty Jandové v show Tvoje tvář má známý hlas:

112

GALERIE: Marta Jandová v show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Marta Jandová jako Jessica Rabbit

Hodnocení:

Nepřehlédněte:

Jak vypadají dětské herecké hvězdy dnes? Některé nepoznáte a některým zatleskáte!

TA BYLA ROZKOŠNÁ! A kukuč jí zůstal i dnes, kdy hraje v Ulici!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama