Publikováno 23. 4. 2017

Skvělá zpráva. Fenomenální koncert velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas je tu

Koncert show Tvoje tvář
Zdroj: TV Nova

Bude to koncert roku? Fanoušci si už brzo poprvé vychutnají naživo úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami reality show Tvoje tvář. I vy můžete být u toho!

 

Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně.
 

„Rozhodli jsme se reagovat na velký zájem fanoušků o proměny a vystoupení soutěžících v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Show na českém mediálním trhu dosahuje velkých úspěchů a naši diváci ji mají velmi rádi. Právě proto jim chceme umožnit zažít nezapomenutelnou atmosféru živého vystoupení,“ říká Anna Suchá, ředitelka korporátní komunikace TV Nova.
 

Návštěvníci koncertu se můžou těšit například na Petra Rychlého, který se předvede jako nezapomenutelný Jan Nedvěd a lamač dívčích srdcí Adam Mišík se bude houpat na kouli zavěšené v O2 aréně jako Miley Cyrus. Diváci uvidí na velkolepé scéně mnoho dalších proměn, které vzbudily nejen na sociálních sítích obrovské ohlasy. Oběma koncerty provede fanoušky oblíbený moderátor Ondřej Sokol.
 

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas stále hýbe Českou republikou, každou neděli k ní usedají miliony diváků. Nyní mají jedinečnou možnost vidět úžasné proměny i práci špičkových maskérů a kostymérů naživo a zažít tak neopakovatelnou atmosféru ve velkolepém prostředí pražské O2 areny. Buďte u toho i vy! Vstupenky už nyní v prodeji v síti TICKETPORTAL. Mediálním partnerem koncertů je regionální Deník.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NÁDHERNÉ VIDEO VÁS ROZPLÁČE: Věra Špinarová na tréninku s Martinem Dejdarem všechny dojala

UŽ O TOM MLUVÍ! Hvězda Tvojí tváře míří do seriálu Ordinace! Jeho postava bude opravdu zajímavá!

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.4. | 19:18 stephankaaa
5
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda poskytujete na koncert slevy pro ZTP/P? ...
14.4. | 22:28 svarcovaerika0123
-6
Na takovou stupidní kokkotinu ani zadarmo.
21.4. | 15:16 Petr Rumpertesz
2
Dobrý den, budou koncerty i v Ostravě?
14.4. | 22:30 svarcovaerika0123
-3
Takový prachy za tu blbost? Jak se tohle může někomu líbit. To nepochopím. A lidi těm blbům ještě za to platí. Šaškové.
14.4. | 22:28 svarcovaerika0123
-6
Na takovou stupidní kokkotinu ani zadarmo.
12.4. | 16:57 ichja
0
zdravíčko o tom to je
12.4. | 16:56 ichja
0
nedělej že nemá peníze o tom to je
12.4. | 16:55 ichja
0
nedaj v telce by chtěli hlupáci za to peníze zatím se jim daří nedělaj to pro lidi bez nás by byli o tom to je
9.4. | 22:40 Lena Hrachovinová
3
Dobrý den. Chci se jen zeptat, jestli to budete také dávat v TV? Popřípadě kdy a v kolik. Děkuji za odpověď.
3.4. | 19:18 stephankaaa
5
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda poskytujete na koncert slevy pro ZTP/P? Mám handicapovanou sestru, která tento pořad absolutně zbožňuje a zrovna den před koncertem má narozeniny, tak jsem jí chtěla koupit lístky, avšak v této cenové relaci je to bohužel moc:( Mockrát děkuji za odpověď :)
reklama