Aktualizováno 11.1. 2017 14:24

Další 2 soutěžící třetí řady Tvojí tváře odhaleni! Bavit vás bude kudrnatá bruneta a sexy hezoun!

Tvoje tvář má známý hlas - 3
Zdroj: TV Nova

Adéla Gondíková a Aleš Háma – to jsou zatím dva účinkující z třetí řady Tvojí tváře, které jsme vám odhalili! Teď pro vás exkluzivně máme další dvě jména! Kdo to bude?

Na obrazovkách televize Nova se už brzy objeví třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas. Divákům se opět představí osm zbrusu nových soutěžících s úžasnými proměnami. Kdo vás bude bavit tentokrát?

Každý týden se budeme těšit kromě Adély Gondíkové a Aleše Hámy i na Marthu Issovou a Milana Peroutku. Martha Issová je jednou z předních českých hereček a k účasti v show Tvoje tvář má známý hlas ji tak trochu přemluvil její partner. „Nikdy bych do ničeho takového nešla. Můj partner David mi říkal: ,A proč ne? Vždyť je to přesně to, co děláš. Pořád někoho předvádíš, zpíváš, tancuješ doma.‘ A tím mi nasadil brouka do hlavy. Tak jsem si začala představovat, že by to mohlo být možné,“ prozradila Martha Issová.

19

Noví soutěžící třetí řady Tvojí tváře

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas - Martha Issová

Hodnocení:

Herec a muzikant Milan Peroutka se na účast v show moc těší, ale jako každý má i obavy. „Říkal jsem si, že člověk doma od stolu nepozná, jestli mu to půjde. Takže se těším, je to pro mě veliká výzva. A samozřejmě se budu úplně nejvíc snažit, abych byl dobrý zpěvák, zpěvačka nebo kapela,“ říká Milan Peroutka.

Pátého účastníka Tvojí tváře vám exkluzivně odhalí lifestylový magazín Prásk, který startuje 12. 1. ve 21:35 na Nově!

 

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas už brzy na obrazovkách televize Nova! O startu vás budeme informovat! 

Nepřehlédněte:

Před čím Aleše Hámu varovali kolegové z Tváře? Na tohle by si měl dát pozor!

Adéla Gondíková má panickou hrůzu z Tvojí tváře! Proč se tak bojí účinkování?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama