Aktualizováno 23.5. 2017 15:59

MILAN PEROUTKA zcela otevřeně: Prozradil, co ho stálo vítězství v show Tvoje tvář. Má pravdu?

Zdroj: TV Nova

Finalista poslední řady show Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka zpytuje svědomí. Uvědomuje si, že tohle ho možná stálo vítězství!

tvoje tvář má známý hlas


Sympaticky syn stejnojmenného bubeníka Milana Peroutky je v jednom kole. Nedávno se upsal muzikálu Janka Ledeckého Iago, brzy bude vystupovat v Ordinaci v růžové zahradě 2. A k tomu skončil druhý ve známe show Tvoje tvář. Zdá se, že tenhle rok je rokem Milana Peroutky.


Každý se mohl přesvědčit o jeho hereckém a pěveckém talentu. Milanův um byl prověřen proměnami v mužské i ženské idoly světové hudby. Vyzkoušel si operu i taneční hudbu. Ztvárnil zpěváky tmavé pleti. Pokaždé předvedl nadstandardní výkon. Tak proč je na sebe zpěvák tak neuvěřitelně přísný?


Pojďte se podívat na všechny Milanovy proměny. Co si myslíte, která proměna mu ukradla celkové prvenství? A s čím si asociuje jednotlivé písničky?


1) Petr Muk - „Srdce, city, citlivá písnička“

Ztvárnit tuto legendu bylo hned na začátek opravdu složité. Milan si ale nedělal těžkou hlavu a známou píseň zesnulého zpěváka Petra Muka střihl bez jediné chyby a bez jediného zaváhání. Taky jste měli ten pocit, když jste zavřeli oči, že slyšíte skutečného Petra Muka? Milanovi tleskáme!

Nova.cz

Diskuze

23.5. | 16:25 Jindra Kuklová
5
Náhlasit nevhodný komentář
Milan byl ve všem neskutečně dobrej,u mnoha diváků je vítěz právě on,proč nevyhrál,protože není moc známej a proto porota upřednostila Vilhelmovou,kdyby měli rozhodovat diváci tak vyhraje Milan,moc bych si přála aby bylo pokračování,s tím rozdílem,že by do bodování přispěli i diváci esemeskou