Aktualizováno 11.10. 2017 18:51

Zarapuje vám Rytmus a roztančí vás Nicki Minaj: Na tyto songy se můžete těšit v sobotní Tváři!

Tvoje tvář: Kdo se v koho promění - 7. díl
Zdroj: TV Nova

Drsný Ozzy Osbourne, svůdná Rihanna i Janet Jackson! Nejen tyto světové stars vás čekají v sedmém díle Tvojí tváře v podání českých hvězd. Na koho dalšího se můžete těšit a jaké songy uslyšíte? Více v článku!

tvoje tvář má známý hlas

Tomáš Matonoha jako Rytmus: Jebe

Kdo by neznal jednoho z nejvulgarnějších, ale zároveň také nejtalentovanějších zpěváků Patrika Vrbovského, který si říká Rytmus! Rapper dlouhá léta vystupoval se svou kapelou Kontrafakt a poté se dal na sólovou dráhu. Mezi jeho nejznámější hity patří Jebe či Zlatokopky. 

 

Jan Kopečný jako Tuto Cutugno: L´Italiano

Italský zpěvák a skladatel se do povědomí dostal díky písní L´Italiano, kterou bude v sedmém díle ztvárňovat Honza Kopečný. Tuto Cutugno má mimo jiné na svém kontě vítězství Eurovize v roce 1990. Jak si poradí Honza s italským textem? 

 

 

Dalibor Gondík jako Ozzy Osbourne: Paranoid

Ozzyho už jste v Tvojí tváři vidět mohli, ztvárňoval ho Aleš Háma. Britský heavy metalový zpěvák je proslulý tím, že během koncertu ukousl netopýrovi hlavu. U Aleše jsme se tohoto skutku nedočkali, tak uvidíme, zda se o to pokusí Dalibor! Pokud ano, byla by to jistě hodně zajímavá podívaná.

soltes TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.