Aktualizováno 2.5. 2017 11:37

MÁLEM TO NEVYŠLO: Ondra Ruml těsně před vystoupením v Tváři nečekaně zariskoval!

Zdroj: TV Nova

V desátém díle show Tvoje tvář má známý hlas bodoval Ondřej Ruml jako Maroon 5. Před vystoupením ale nenechal nic náhodě a do poslední chvíle zkoušel, co to šlo. Proč mu dělal text problém?

tvoje tvář má známý hlas

Reklama

Poslední minuty před natáčením využil Ondra Ruml k tomu, aby vše doladil k naprosté dokonalosti. Jak sám říká, největší problém měl s textem. „Tam je tolik textu a ta pusa mluví Adamovi Levinovi hrozně rychle,“ sdělil Ondra. Bál se také, že se mu nepovede „akrobatický“ tríček s mikrofonem, na který si do té doby ještě nikdy netroufl. Naštěstí vše proběhlo podle plánu!

Jeho vystoupení bylo naprosto fenomenální. Nejenže začínal zcela netradičně ze zákulisí, ale celá povedená choreografie dodala vystoupení ty správné grády. Během čísla se tak na pódiu objevila nejen Iva Pazderková, ale také Jakub Kohák, Janek Ledecký i hostující porotce Petr Rychlý.

♦♦♦ PODÍVEJTE SE NA CELÝ DESÁTÝ DÍL TVOJÍ TVÁŘE ♦♦♦

Jaké byly jeho pocity těsně po vystoupení a jak to  vypadalo v zákulisí vteřiny před startem tohoto čísla? Na to se podívejte ve videu!

A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

NESKUTEČNÝ GULÁŠ! Markéta Konvičková po nedělním vystoupení v Tvojí tváři mírná slova nevolila

TOP MOMENTY 10. DÍLU TVOJÍ TVÁŘE: Svůdná Ciara, líbačka Ne-Ya i odhozené kalhoty!


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama