Publikováno 20. 4. 2017

VIDEO: Psí plasťák Martin Dejdar prozradil, co to má na hlavě. Z toho vám bude šoufl!

Zdroj: TV Nova

Soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas musí sedět v maskérně i několik hodin, aby byly jejich proměny dokonalé. Jinak tomu není ani u Martina Dejdara – a on na sobě bude mít něco hodně zvláštního!

tvoje tvář má známý hlas


Co bylo na proměně nejtěžší? „Naučit se ten text, přiblížit se originálu, není to jednoduchá písnička, navíc je teď velmi známý a o to je to horší, zejména mladší diváci ji budou znát, takže je to větší závazek,“ vyjádřil se ke své proměně Martin Dejdar, který v devátém díle bude ztvárňovat Rag´n´Bone Mana.


Tento interpret má plnovous, mnohem plnější tváře a krátký sestřih. Martin si tak opět dlouho posedí v maskérně. Jak vnímá silikonové tváře na svém obličeji? „Já to vnímám tak, že mě něco někde svírá, není to nějak nepříjemné, akorát si na to člověk musí zvyknout,“ sdělil herec.Kromě toho se také rozpovídal o hodně zajímavé věci, kterou přirovnal ke čtyřnohému mazlíkovi. O čem byla řeč? Video vám napoví! A nenechte si ujít devátý díl show Tvoje tvář má známý hlas v neděli ve 20:20 na Nově!

 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

V NEDĚLI ZAZNÍ I VELKÉ HITY: Jaké písně zazpívají přidrzlý Háma a zrzavý Peroutka? To se vám bude líbit

NEBEZPEČNÁ PODÍVANÁ: Vyholená Pazderková několik metrů nad zemí! Co se jí stalo?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama