Publikováno 6. 9. 2017

VÝZVA pro fanoušky: Chcete své jméno a příběh vidět na televizní obrazovce v Tvojí tváři? Čtěte jak na to!

Jakub Kohák
Zdroj: TV Nova

Chcete se stát součástí show Tvoje tvář má známý hlas? Zúčastněte se unikátní výzvy a vaše jméno se v pořadu může objevit! Jak na to?

Jak si jistě pozorní fanoušci show Tvoje tvář má známý hlas všimli, porotce Jakub Kohák hodnotil výsledné výkony soutěžících vždy s nějakým netradičním doplňkem. Minulou řadu to byly klobouky, tentokrát se zaměřil na brýle!


 

A právě s nimi potřebuje bývalý předseda a nynější prezident poroty pomoc. Pokud máte vy, fanoušci show Tvoje tvář má známý hlas, doma nějaké pěkné brýle se zajímavým příběhem, pošlete nám je na adresu televize Nova! Malé, velké, růžové, s palmičkami nebo ze dřeva, na velikosti ani tvaru nezáleží. Koupili jste si je na dovolené v Aši? Darovala vám je americká filmová hvězda? Měli jste je na sobě během prvního rande s holkou, se kterou jste už 30 let? Nezapomeňte k brýlím jejich příběh napsat!

Brýle zasílejte na adresu Kříženeckého nám. 1078/5, Praha 5 , 152 00. Obálku nezapomeňte viditelně označit heslem BRÝLE PRO KOHÁKA. Slibujeme, že Jakubovi všechny předáme! Oblíbený porotce si z nich vybere ty nejzajímavější, které s sebou vezme na natáčení show Tvoje tvář má známý hlas. Vaše jméno, brýle i příběh se tak mohou objevit na televizních obrazovkách přímo během vysílání Tvojí tváře!


ČTĚTE TAKÉ:

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama