Publikováno 16. 4. 2017

SOUTĚŽ: Vyhrajte dva lístky na fenomenální koncert velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas!

Adam Mišík jako Miley Cyrus
Zdroj: TV Nova

Tak tohle je bomba! Vychutnejte si naživo úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami reality show Tvoje tvář. I vy můžete být u toho! Stačí zodpovědět správně jednu otázku!

tvoje tvář má známý hlas

 

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas stále hýbe Českou republikou, každou neděli k ní usedají miliony diváků. Tvář baví televizní diváky již druhým rokem a za tu dobu stihla vyprodukovat tři série. První dvě se těšily velké popularitě a třetí, právě probíhající, trhá rekordy. Principem hry je, že osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů přemění v ikony hudební scény a zazpívá jejich nejslavnější hity. Cílem soutěže je pomoci charitám, pro které se soutěžící snaží vyhrát různé finanční obnosy. Nyní máte jedinečnou možnost vidět úžasné proměny i práci špičkových maskérů a kostymérů naživo, a zažít tak neopakovatelnou atmosféru ve velkolepém prostředí pražské O2 arény. Buďte u toho!

Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché. Stáčí správně zodpovědět soutěžní otázku! Vylosováni budou dva výherci, z nichž každý získá dvě vstupenky na koncert Tvoje tvář má známý hlas, který se bude konat 10. 6. 2017 v Praze od 14:00. Svoji odpověď můžou všichni diváci zaslat e-mailem na adresu soutez@nova.cz nejpozději do 22.04.2017. O tom, zda jste vyhráli, budete informováni na webu nova.cz. Více o podmínkách soutěže ZDE!


A jaká je soutěžní otázka?
Jak se jmenuje celkový vítěz první řady show Tvoje tvář má známý hlas na TV Nova? Diváci uvidí na velkolepé scéně mnoho dalších proměn, které vzbudily obrovské ohlasy nejen na sociálních sítích. Koncertem provede fanoušky oblíbený moderátor Ondřej Sokol a do poroty usedne ostřílená moderátorská trojka Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková.Celý herní řád najdet zde. 


Třetí řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala 26. února, dívejte se každou neděli ve 20:20 na Nově.NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOŠLO I NA PĚSTI: Milan Peroutka se na tréninku Tváře pořádně rozjel! Proč praštil Yemiho?


ODHALENO: Rapující Peroutka, Ruml s velkým poprsím a Dejdar s dredy! Jaké písně zazní v nedělní Tvojí tváři?

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama