Publikováno 2. 5. 2017

VÝSLEDKY SOUTĚŽE: Kdo získal vstupenky na koncert Tvojí tváře? Tady jsou výherci

Koncert Tvojí tváře
Zdroj: TV Nova

Tak tohle je bomba! Vychutnejte si naživo úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami reality show Tvoje tvář. Kdo vyhrál dvě vstupenky na jedinečný koncert?

tvoje tvář má známý hlas

 

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas stále hýbe Českou republikou, každou neděli k ní usedají miliony diváků. Tvář baví televizní diváky již druhým rokem a za tu dobu stihla vyprodukovat tři série. První dvě se těšily velké popularitě a třetí, právě probíhající, trhá rekordy. Principem hry je, že osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů přemění v ikony hudební scény a zazpívá jejich nejslavnější hity. Cílem soutěže je pomoci charitám, pro které se soutěžící snaží vyhrát různé finanční obnosy. Nyní máte jedinečnou možnost vidět úžasné proměny i práci špičkových maskérů a kostymérů naživo, a zažít tak neopakovatelnou atmosféru ve velkolepém prostředí pražské O2 arény. Buďte u toho!Diváci uvidí na velkolepé scéně mnoho dalších proměn, které vzbudily obrovské ohlasy nejen na sociálních sítích. Koncertem provede fanoušky oblíbený moderátor Ondřej Sokol a do poroty usedne ostřílená moderátorská trojka Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková.


Kdo vyhrál vstupenky? Jsou to:

Marie Rohosková, Praha

Romana Heřmanová, České Budějovice

Oběma gratulujeme!
Celý herní řád najdet zde. 


Třetí řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala 26. února, dívejte se každou neděli ve 20:20 na Nově.NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOŠLO I NA PĚSTI: Milan Peroutka se na tréninku Tváře pořádně rozjel! Proč praštil Yemiho?


ODHALENO: Rapující Peroutka, Ruml s velkým poprsím a Dejdar s dredy! Jaké písně zazní v nedělní Tvojí tváři?

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama