Publikováno 6. 7. 2017

VIDEO: Přiznání na kameru! Proč by se k sobě Hana Holišová a Aleš Háma hodili?

Zdroj: TV Nova

Hana Holišová a Akleš Háma – dokážete si tu dvojku představit? Dle svých slov by se k sobě ale hodili! Proč si to myslí? Nebo je všechno úplně jinak?

„Co by MC Hammer vzkázal Veronice z Ulice?“ zněla otázka reportérky na Hanu Holišovou, která v Ulici hraje Veroniku a na velkém koncertu Tvojí tváře předváděla známého rapera. Hanka svou odpovědí překvapila: „Přál bych té Veronice, aby se jí ten Ryba vrátil, teď by se k sobě hodili, mají takový stejný design," odpověděla jako raper MC Hammer. Veronika měla v seriálu Ulice románek s farářem, kterého hrál Aleš Háma.

Dlouho netrvalo a samotného faráře Rybu, který byl zrovna v těle zpěváka Boney M, přivedla a společně se shodli na tom, že by jim to v seriálu klapalo. „Máme si co říct, dobré by to bylo," souhlasil s výrokem Hanky Aleš Háma.

Aleš Háma převlečený za faráře Rybu převlečeného za zpěváka kapely Boney M ale musel rozhovor předčasně ukončit, protože jej čekala jedna povinnost v kostele. Jak celý rozhovor probíhal? Podívejte se na vtipnou dvojku ve videu!


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama