Aktualizováno 18.4. 2017 15:42

STRES A STRACH: Markéta Konvičková měla před vystoupením velké obavy! Volala Lucii Bílé?

Zdroj: TV Nova

Lucie Bílá patří mezi ikony české hudební scény. Takže je jasné, že Markéta Konvičková měla opravdu velké obavy, že Slavici nebude sahat ani po kotníky a ze srovnání nevyjde dobře. Proč pro ni tato výzva byla zároveň noční můrou?

tvoje tvář má známý hlas

 

To byl mazec! První český interpret, kterého Markéta Konvičková v Tvojí tváři ztvárnila – a hned taková ikona. Markétě je pouhých 22 let a interpretkou písně eSeMeS je velmi zkušená a téměř nenapodobitelná Lucie Bílá. Bylo tedy jasné, že to nebude jen tak!

Nejtěžší tedy bylo napodobit zpěvaččin typický hlas. Je to také poprvé v soutěži, kdy byla Markéta na pódiu úplně sama! Vždy byl na scéně někdo, o koho se mohla opřít, tanečníci nebo další zpěvák v případě Davida Gránského, se kterým si společně střihli píseň Summer Nights z muzikálu Pomáda. Teď byla ale veškerá pozornost upřena jen a jen na Markétu!

Každopádně to byla velká zodpovědnost, a tak není divu, že zpěvačka měla před výkonem velkou trému.

Co dalšího Markéta po vystoupení prozradila? Podívejte se na video!

 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE! LÍSTKY TAKÉ MŮŽETE VYHRÁT! VEŠKERÉ INFORMACE ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pro krásu se musí trpět: Ondřej Ruml kvůli Anastacie podstoupil lifting obličeje!

DOŠLO I NA PĚSTI: Milan Peroutka se na tréninku Tváře pořádně rozjel! Proč praštil Yemiho?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama