VÍTEJ ZLATÝ HATTRICKU: Berenika Kohoutová vyhrála 11. díl! Kdo ji doprovodí do finále Tvojí tváře?

Aktualizováno 11.11. 2017 23:01
Tvoje tvář vítěz 11. díl
Zdroj: TV Nova

To nejlepší nakonec. Sympatická kráska Berenika Kohoutová se představila Eva Pilarová a společně s Janem Cinou ovládli jedenáctý díl tvojí tváře. Díky svému dalšímu triumfu zkompletovala tři vítězství, což se jen tak nevidí. A suverénně dokráčela do finále!

tvoje tvář má známý hlas

 

 

Berenika Kohoutová mohla třetí vítězství přidat již minulý týden! Ztvárnila mladého britského zpěváka Sama Smitha, který už má doma ve vitríně několik cen Grammy a dokonce jednoho Oscara. Romantická píseň Stay With Me završila desátý díl Tvojí tváře. Berenika si při zpěvu velmi dobře poradila s falzetem a velmi jí slušela i maska. Emoce lítaly vzduchem a vytvořily dojemnou atmosféru. Její hymna pro osamělé nenechala jedno oko suché.

Tentokrát ale Berenika musela splnit nevděčný úkol, a to ztvárnit českého interpreta. Zpěvačku obdařenou velmi krásným, silným a barevně zajímavým, naprosto nezaměnitelným hlasem – sopránem o rozsahu tří oktáv, oplývající navíc vynikající pěveckou technikou. Trojnásobnou Zlatou slavici Evu Pilarovou. Jak si s tímto nelehkým úkolem poradila?

 Na pomoc jí přispěchal herecký kolega Jan Cina, který ztvárnil Karla Gotta. Sympatickému duu se podařilo vykouzlit svou přirozeností uvěřitelný zamilovaný duet a zapíchnout jím Amorův šíp do srdcí diváků i poroty. Nelze se divit, že ohlasy na jejich vystoupení byly kladné. „Vítej zpátky šampione, máš hvězdnou formu. A ty, Bereniko, ty jsi byla úplně jako Pilarka! Prostě geniální,“ okomentoval vystoupení Jakub Kohák. „Miluji Honzu Cinu! Ale pak jsem viděla tebe a zamilovala jsem si i tebe!“ dodala Marta Jandová. Dojatý z výkonu byl také Janek Ledecký. „To je zatím nejsilnější vystoupení celé řady a možná i celé Tváře,“ s uznalým pokývnutím se přidal k hodnocení.

 

 

A semifinálový díl byl významný také tím, že je poslední před velkým finále, do kterého můžou postoupit jen první čtyři soutěžící. Berenika nutně potřebovala bodovat, protože bodové rozestupy byly velice tenké. Od druhého místa ji dělil pouhý jeden bod, od třetí pak čtyři. Ale nic nenasvědčovalo tomu, že se jí boj o celkové vítězství ve čtvrté řadě Tvojí tváře vyhne. Dostala deset bonusových bodů a krásných 31 bodů od poroty!

 


Výhru v hodnotě 25 tisíc korun věnuje nadačnímu fondu Vrba. „Peníze půjdou na nadační fond Vrba, která se stará o ovdovělé rodiny s dětmi, takže jsem ráda, že tam ty peníze poputují, protože je to krásná a hezká věc,“ okomentovala svou třetí výhru v soutěži.
 

Na konci 11. dílu Tvojí tváře byly sečteny všechny body a jsou známa jména čtyř finalistů. Jsou to Berenika Kohoutová, Jitka Boho, Jan Kopečný a Aneta Krejčíková!


Nenechte si ujít finálový dvanáctý díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, který na obrazovkách televize Nova odstartuje v sobotu 18. listopadu ve 20:20.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

Maci/nova.cz