Aktualizováno 17.4. 2017 10:57

Pro krásu se musí trpět: Ondřej Ruml kvůli Anastacie podstoupil lifting obličeje!

Pro krásu se musí trpět a snést i sebevětší bolest. O tom se přesvědčil i Ondřej Ruml. Ten v nedělním díle Tvojí tváře ztvárnil zpěvačku Anastaciu. Co vše musel podstoupit?

 

Reklama


Už podruhé si mohl Ondřej Ruml vyzkoušet, jaké je to být ženou. V tomto případě šlo o dlouhovlasou prsatou divu Anastaciu, která kradla srdce všech mužů po celém světě. O tom, že to pořádně rozjede nebylo pochyb. Zpěvačka se kromě vzhledu vryla fanouškům do paměti svým zvučným chraplavým hlasem. Jak jsme se mohli přesvědčit, výkon byl opravdu neskutečný a Ondřej tak v 8. díle prolomil sérii nešťastných vystoupení a poprvé v soutěži zvítězil. Co pro něj ale bylo nejtěžší?
 

"Ona v tom klipu vlní boky. Když jsem jí viděl jak zpívá živě tuhle písničku, tak ona u toho stojí normálně nehybně a zpívá. Je to potřeba ňák nakombinovat, aby to vypadalo jako ten klip, ale zároveň abych to mohl zazpívat, což je hodně těžký," říká Ondřej.

 

Pro krásu se musí trpět a maskéři si se zpěvaččiným vzhledem hodně vyhráli. Ondřej měl dokonale vytvořený lifting obličeje. "Já to mám teď povolený, protože to celkem bolí," prozradil naší reportérce.

 

Další pikantní informace se dozvíte ve videu.

 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Ondřej Ruml si jako dračice Anastacia odnesl v Tvojí tváři své první vítězství! Příště to rozjede jako Iggy Pop. S jakou písní?

 

NEJ proměny 8. dílu Tvojí tváře: Něžná zpěvačka nebo drsný rocker? Hlasujte, která proměna vás zaujala nejvíc!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama