Publikováno 9. 10. 2017

VIDEO: Ostříhá Jan Kopečný svou dlouhou hřívu? Zpěvák prozradil, jestli chystá razantní proměnu!

Zdroj: Nova.cz

V 6. díle Tvojí tváře se Kopečný převtělil do hlavního zpěváka americké rockové skupiny My Chemical Romance, Gerarda Wayema. I přesto, že se skupina rozpadla před 4 lety, její písně v rádiích hrají dodnes. A tu nejznámější, s názvem Welcome To the Black Parade, jste mohli zaslechnout i v tomto díle! Jak se Honzovi proměna líbila a jaký má pocit z celé soutěže?

tvoje tvář má známý hlas

Polovina soutěže je za námi a muzikálový herec přiznal, že ne všechna vystoupení pro něj byla stejně zábavná jako pro diváky: „Já jsem byl před každým vystoupením hrozně nervózní,“ svěřil se herec. „Spíše teďkom, jak už soutěž nějakou dobu běží, si to konečně užívám,“ dodal.

 

Jaký problém měl mladý zpěvák, kterého si můžete pamatovat i ze třetí série soutěže Česko hledá SuperStar, s učením textu? Odpověď hledejte ve videu! Se svým novým vzhledem byl rovněž spokojen. Spousta lidí kolem něj mu nový účes chválila. Nechá si snad Honza ostříhat své dlouhé vlasy a stane se z něj krátkovlasý blonďák?! Podívejte se rozhovor!

Fenomenální show plnou proměn Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat každou sobotu ve 20:20 na obrazovkách televize Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.