Publikováno 14. 4. 2017

DOŠLO I NA PĚSTI: Milan Peroutka se na tréninku Tváře pořádně rozjel! Proč praštil Yemiho?

Zdroj: TV Nova

Milan Peroutka tedy Yemimu dává! Minule přišel na nácvik absolutně nepřipravený, tentokrát došlo i na pěsti. Proč udělali velké „BUM“? A má to Milanovi nějak pomoct s vystoupením?

Milana Peroutku čeká v neděli velká proměna. Bude zpívat slavný hit Ganster´s Paradise, z čokoládové prsatice tedy tentokrát přesedlal na o něco tmavšího a drsnějšího rappera! Coolio byl oceněn mnoha cenami včetně Grammy, takže je jasné, že napodobit jej nebude vůbec jednoduché!


VIDEO: Kdo chová v náručí namakané bicepsy Milana Peroutky? To budete koukat!

A pro Milana je to skutečně oříšek! Nejen co se týče zpěvu, ale také typických rapperských pohybů, které prostě nemá zažité. Náročná taneční choreografie představuje doslova specifický gangsterský tanec! Yemi Milana na zkoušce pořádně drtil, a tak není divu, že když měl Milan jen tu sebemenší možnost, bouchl si do choreografa také... Jak to dopadlo? Podívejte se na video z nácviku!

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEDĚLNÍ TVÁŘ V OHROŽENÍ: Martin Dejdar je nemocný! Jak je na tom s hlasem?

ODHALENO: Rapující Peroutka, Ruml s velkým poprsím a Dejdar s dredy! Jaké písně zazní v nedělní Tvojí tváři?
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama