Publikováno 21. 4. 2017

VIDEO: Nepřítel Milana Peroutky v Tváři? Objevil, že jen hopsáním ho rozhodně neporazí

Zdroj: TV Nova

Mladý zpěvák Milan Peroutka se na tréninku Tvojí tváře opravdu nadřel. Choreografka Angee ho pořádně potrápila, přinesla mu totiž švihadlo, aby si vybudoval kondičku boxera. A skloubit skákání se zpěvem, je teda oříšek! Ke všemu, máte-li problém už s tím skákáním :-).

tvoje tvář má známý hlas

 

Z Milana Peroutky se v neděli stane oblíbený Ed Sheeran! Zazpívá jeho úspěšný a nejnovější hit Shape of You. Ed už má na kontě několik ocenění a jeho sláva stoupá, napodobit hitmakera se songem, který je k slyšení ve všech rádií, nebude jednoduché. Proto následoval tvrdý trénink.


A na něm čekalo na Milana Peroutku jedno „nemilé“ překvapení – choreografka Angee mi do rukou vrazila švihadlo! Proč právě švihadlo? Prý si musí vybudovat fyzičku boxera! Protože právě boxera, bude ve svém nedělním vystoupení představovat. Jak to zvládne během pouhého týdne?
 

Milan už zřejmě zapomněl na svá dětská léta, protože sotva dokázal přes švihadlo normálně skákat – a v neděli do toho všeho bude muset ještě zpívat! Jak to zvládne? Při  nacvičování se sice bavil, je ale znát, že bude muset hodně zamakat! Jak to dopadne, sledujte 23. dubna ve 20:20 na Nově.

 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEJ proměny 8. dílu Tvojí tváře: Něžná zpěvačka nebo drsný rocker? Hlasujte, která proměna vás zaujala nejvíc!

STRES A STRACH: Markéta Konvičková měla před vystoupením velké obavy! Volala Lucii Bílé?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama