Aktualizováno 12.8. 2017 11:55

PŘED TVOJÍ TVÁŘÍ: Maxián a Krejčíková vzpomněli fenomenálního Jana Cinu. V čem chtějí být jako on?

Zdroj: TV Nova

Aneta Krejčíková a Jan Maxián se rozpovídali o svých přípravách na soutěž Tvoje tvář má známý hlas. Cítí nervozitu? A jak se těší na proměny?

Čtvrtá řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas se pomalu blíží. Jaké jsou pocity herečky Anety Krejčíkové a hudebníka Jana Maxiána těsně před začátkem? „Je zbytečné se takhle moc stresovat, jestli mužů mluvit za všechny, tak asi každý cítí, že je trochu v napětí,," prozradila Aneta Krejčíková. Podobné pocity má i Jan Maxián. „Já bych řekl, brát to tak, co se děje teď, to se děje teď. Připravovat se na cokoliv a pak žít tím daným okamžikem. Prožívat, užívat a rozdávat radost.“

18

GALERIE: Účastníci čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Maxián

Hodnocení:


Během tří měsíců si Aneta i Jan vyzkouší převtělení do mnoha známých českých i zahraničních osobností. Stejně jako vítěz druhé řady Jan Cina. Co o něm jeho kolegové prozradili? „Vždy když se Honza Cina převtěluje do nějaké role, tak to bere se vším všudy. V poslední době prchá z divadla jako první, vždycky má připravenou limuzínu a jede na hotel. On tím opravdu žije. Uvidíme, zda nás to potká taky. Samozřejmě se člověk někdy převtělí tak, že to cítí furt, navíc je to někdy nádherný pocit, pravě se dostat do končin, kam se člověk jen tak dostat nemůže" řekl Jan Maxián.


Co dalšího Aneta Krejčíková s Janem Maxiánem prozradili, zjistíte ve videu!


Čtvrtou řadu fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas si nenechte ujít na obrazovkách televize Nova poprvé už v sobotu 2. září ve 20:20 na Nově!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

POZOR, ZMĚNA: Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas v novém vysílacím čase! Už nebude v neděli


JEHO TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS! Do 4. řady hudební show jde i Frodo nebo Spiderman! Poznáte, o koho jde?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama