Aktualizováno 18.5. 2017 10:21

JE NEJ! Kdo vyhrál velkou anketu o diváckého vítěze Tvojí tváře? A kdo je na dalších místech?

Tvoje tvář
Zdroj: Nova.cz

O jednom vítězi famózní show Tvoje tvář má známý hlas rozhodli v neděli porotci. O druhém vítězi svými hlasy rozhodli fanoušci. Pojďte se podívat, kdo se stal diváckým vítězem!

tvoje tvář má známý hlas

Kdo se stal diváckým vítězem třetí řady Tvojí tváře? I vy jste se mohli podílet svými hlasy v této velké anketě. Vašim favoritům jste mohli posílat hlasy až do 15. května. Martin Dejdar, Milan Peroutka, Martha Issová, Markéta Konvičková, Tatiana Vilhelmová, Aleš Háma, Ondřej Ruml a Adéla Gondíková se za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví každý týden proměňovali v české i světoznámé pěvecké legendy. Všichni ze sebe vydali maximum, vítěz však mohl být jenom jeden.
Už v neděli se stala celkovou vítězkou Tatiana Vilhelmová, která se ve finále převtělila v Zuzanu Navarovou. S písní Andělská vyhrála na plné čáře. Jenomže ne vždycky se hlasy poroty shodují s hlasy diváků, což se potvrdilo i tentokrát! Kdo tedy vyhrál diváckou anketu?

Je to mladý charismatický herec a zpěvák, který si zahrál v takových seriálech, jako je Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Gympl s (r)učením omezeným. Věnuje se youtuberství a chová doma slepice. Hudební talent zdědil po svém tátovi, který byl významným bubeníkem.
Nemůže to být nikdo jiný než Milan Peroutka! Před působením v soutěži nebyl veřejně příliš známý, ale teď je všechno jinak! Zpěvák si všechny získal svým charismatem, dobrým srdcem a smyslem pro humor. Dokázal, že je mužem mnoha tváří, zvládl třikrát vyhrát, což se předtím povedlo pouze Martě Jandové. Jeho vystoupení jako MIKA, TINA TURNER nebo ANDREA BOCELLI se SARAH BRIGHTMAN byla naprosto originální a jedinečná.


Na celkové vítězství v soutěži to nestačilo. Zde se musel poklonit Tatiane Vilhelmové, ale i přesto všechno na sebe může být hrdý! Stal se divackým vítězem! Na druhém místě se umístila Markéta Konvičková a třetí je skvělý herec Martin Dejdar.


Výsledky ankety:
1. Milan Peroutka: 10399
2. Markéta Konvičková: 3304
3. Martin Dejdar: 2340

 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE ROZHODNUTO: Jakou píseň jste vybrali pro finalistku Tvojí tváře Markétu Konvičkovou?

VIDEO: Milan Peroutka a jeho herecká premiéra. Před 11 lety zazářil vedle Ondry Sokola v Ordinaci
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama