Aktualizováno 12.7. 2017 15:57

VIDEO: Chudák Iva Pazderková! Na dovolené ji potkal velký problém. Tohle by nechtěl zažít nikdo

Zdroj: Instagram

Iva Pazderková, kterou znáte jako hlasovou koučku show Tvoje tvář má známý hlas, vyrazila na dovolenou do Ameriky. V New Yorku se jí ale stalo něco, co by si na dovolené nikdo nepřál. S jakou komplikací se musí Iva potýkat?

Herečka Iva Pazderková je pro každou srandu, nápadů má nespočet, což také dokazuje na sociálních sítích. Na Instagramu, kde má skoro 80 tisíc fanoušků, se sděluje svým fanouškům, co zrovna dělá, kde se zrovna nachází a co má v plánu.

Reklama


Iva se vydala za oceán, aby si užívala velkoměsta, které nikdy nespí. To, co se jí přihodilo, by však nikdo na dovolené nechtěl řešit. Iva má na puse jeden opar vedle druhého. Vtipná Iva si z toho ale nic nedělá a dokonce svým fanouškům poslala povedený vzkaz.


„V rádiu City taky se mnou chtěli dělat rozhovor, chtěli vědět, co je v divadle nového, co mám ráda, co dělám ve volném čase, co ráda jím a tak, ale já jsem nechtěla, protože jsem na dovolené, ale nakonec jsem souhlasila, takže rozhovor v RADIO CITY,“ sdělila ve svém příspěvku Iva Pazderková.

19

GALERIE: Iva Pazderková

Zdroj: Instagram

Iva Pazderková

Hodnocení:


Celý příspěvek také vtipně okomentovala. „K Radio City Music Hall chovám evidentně veliké CITY...,“ dodala Iva. Ihned po příspěvku se fanoušci vyptávali, co se Ivě stalo. A nebyl to žádný „nechráněný polibek“, jak napsal jeden z jejích obdivovatelů, ani se nejednalo o pití z láhve bez slámky, jak napsal druhý. Herečce se totiž přihodilo něco úplně jiného. „Já se prostě ve vichru na moři spálila jak sviňa. Ale ty kosatky za to stály,“ vtipně konstatovala Iva.


Podívejte se na video! A přejeme Ivě, ať se její ústa brzo zacelí a může tak svého vyvoleného líbat bez bolesti.

 

Nova.cz

Diskuze

13.7. | 15:55 svarcovaerika0123
1
Náhlasit nevhodný komentář
Když má prachy na cestu do Ameriky, tak snad má peníze na mastičku. Už s ní neotravujte.
12.7. | 18:43 svarcovaerika0123
3
Náhlasit nevhodný komentář
Aby se nepodělala. Opary má spousta lidí, já je mám několikrát do roka. Ta má komplikace jako hrom.
12.7. | 17:19 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
Světem se šíří neléčitelná forma kapavky! Může za to orální sex. Choroby neznají hranic.
Reklama
reklama