V dalším díle Tvojí tváře zazpívá Adele i Michael Jackson! Jaké další proměny a songy vás čekají? SEZNAM

Aktualizováno 8.11. 2017 12:07
Tvoje tvář 11. díl proměny
Zdroj: Nova.cz

V sobotu se můžete těšit na jedenáctý díl show Tvoje tvář má známý hlas, který bude plný velkých hvězd! Je libo Michaela Jacksona nebo Adele? Songy, které zazní, vás dostanou!

tvoje tvář má známý hlas

 

Tomáš Matonoha – Metallica: Nothing Else Matters
Tomáš po české interpretce Báře Polákové zazáří s kapelou Metallica. Od této kapely zazpívá známou písničku Nothing Else Matters, která má na YouTube už 103 milionů zhlédnutí a řadí se mezi nejznámější a nejpopulárnější písně Metallicy. Jak se Tomáš s tímto nelehkým úkolem popere?

 

Jan Maxián – Army Of Lovers: Crucified
Honza si do dalšího dílu vylosoval Army Of Lovers a představí se s písní Crucified. Ta byla úspěšná v několika evropských zemích a v americkém Billboard Dance chartu byla zařazena mezi top 20. Už podle videoklipu k písni lze očekávat, že tato proměna bude opravdu zajímavá a máte se na co těšit.

 

Jan Kopečný – Michael Jackson: Billie Jean
V předchozích řadách ho už ztvárnili Hana Holišová nebo Roman Vojtek, teď se na něj můžete těšit znova. Ano, z Honzy Kopečného se stane pěvecká ikona Michael Jackson. Zvládne proměnu stejně tak dobře jako jeho předchůdci?

 

Dalibor Gondík – Samantha Fox: Touch me
Po irské rockové skupině U2 čeká na Dalibora proměna v půvabnou Samanthu Fox. Od této britské zpěvačky zazpívá píseň Touch Me, která byla jejím prvním hitem a obsadila přední příčky světových hitparád. Bude Dalibor stejně dobrý jako originál?

 

Leona Machálková – Tokio Hotel: Scream
V minulém díle se Leona ukázala jako sexy Miley Cyrus, tentokrát radikálně změní vizáž jako jeden ze členů Tokio Hotel. Tito němečtí kluci s písní Scream nasbírali na YouTube už přes 12 milionů zhlédnutí. V roce 2005 se kapela dostala do popředí hitparád a získala si velkou fanoušovskou základnu. Rozroste se po tomto vystoupení i Leoně?

 

Aneta Krejčíková – Adele: Hello
Největší hit zpěvačky Adele je rozhodně píseň Hello. Klip získal za pouhé tři měsíce 1 miliardu zhlédnutí a tím trhl rekord jako video, které nejrychleji dosáhlo takového počtu zhlédnutí. Také se v mnoha mezinárodních žebříčků píseň umístila na prvních příčkách. Pro Anetu to určitě nebude lehký úkol. Co myslíte?

 

Jitka Boho – Emily Sandé: Next To Me
Jitka si do dalšího dílu vylosovala skotskou R& B zpěvačku Emily Sandé. Ta s písní Next To Me, kterou bude Jitka zpívat, se dostala na 25. místo v americkém hitparádovém žebříčku Billboard Hot 100 a stejně tak se stala 14. nejprodávanějším singlem roku 2012 ve Velké Británii!

 

Berenika Kohoutová – Karel Gott a Eva Pilarová: Je nebezpečné dotýkat se hvězd
Tak tohle by byl velký oříšek pro leckterého zpěváka. Duo Gott a Pilarová se s touto písní objevilo ve filmu Kdyby tisíc klarinetů a není snad Čecha, který by tuto píseň neznal. Bereniku čeká velké sousto, kterého se snad zhostí na výbornou!


Nenechte si ujít jedenáctý díl show Tvoje tvář má známý hlas, který na obrazovkách televize Nova odstartuje v sobotu 11. listopadu ve 20:20.

 
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TV Nova