Aktualizováno 7.7. 2017 13:39

Úsměv od ucha k uchu napoví! Poznáváte roztomilou kudrnatou holčičku? Zářila v Tvojí tváři

Krátké kudrnaté blond vlasy, roztomilý obličej, vysmátá malá holčička – taková byla v mládí jedna ze soutěžících show Tvoje tvář má známý hlas. Dokážete uhádnout, o kom je řeč?

Malá nápověda na začátek. Znáte ji nejen z druhé řady Tvojí tváře, ve které překvapila jako Cee Lo Green, Meatloaf, Beyoncé nebo třeba Jessica Rabbit, ale také ze seriálu Gympl nebo jako porotkyni SuperStar. Už víte, o koho jde?

Reklama

Pokud jste tipovali Martu Jandovou, máte pravdu! Tahle zpěvačka, která má vždy úsměv od ucha k uchu, se narodila 13. dubna 1974 v Praze. Vystudovala střední školu ekonomickou, která byla zaměřená na jazyky. Během studí odjela na rok do Ameriky.

 

Kariéru zpěvačky začala v devatenácti letech, když se seznámila s Thorstenem Mewesem (kytaristou kapely Die Happy). S ním odjela do Neměcka, kde po pár týdnech přijala volné místo zpěvačky v jeho rockové kapele. V České republice se jako zpěvačka představila až v 90. letech, když společně se svým otcem Petrem Jandou vystoupila v televizi.

111

GALERIE: Marta Jandová

Zdroj: TV Nova

Petr Janda Tvoje tvář

Hodnocení:

Třiačtyřicetiletá zpěvačka se poprvé vdala za Thorstena Mewese, s nímž se po pěti letech v manželství rozvedla. Následně navázala vztah s jiným členem kapely a nechyběl ani románek s popovým zpěvákem Sashou. V současné době žije se svým druhým manželem Miroslavem Vernerem, se kterým má téměř čtyřletou dceru Marii.

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama