Publikováno 7. 10. 2017

TOP momenty 6. dílu Tvojí tváře: Odhalená Lady Gaga i nezapomenutelné vystoupení na závěr!

Tvoje tvář má známý hlas: TOP momenty 6. dílu
Zdroj: TV Nova

Aleš Háma jako baleťák, Lady Gaga v sexy oblečku a svůdný Luis Fonsi! Jaké další momenty rozhodně stojí za připomenutí? Podívejte se! Rozhodně stojí za to.

tvoje tvář má známý hlas

Baleťák v trikotu

Když se v minulém díle Aleš Háma svěřil s tim, že je balet jeho životní láskou a že má doma trikot, dlouho netrvalo a měl schválené speciální vystoupení. A že to teda byla velká specialitka. Vidět Aleše v trikotu, jak zvládá různé baletní figury, není jen tak a pokud jste dobře sledovali, mohli jste vidět i zavřené oči Honzy Kopečného, který měl co dělat, aby nevybouchnul smíchy! Aleši, tohle se ti fakt povedlo.

 

Sexy Lady Gaga

Lady Gaga, jak sama říká, má kolem sebe monsters - tedy příšerky, které ji doprovází během každého vystoupení. A jinak tomu nebylo ani teď. Svůdná americká ikona v podání Anety Krejčíkové dala nejen mužům hodně zabrat. Její odhalené tělo a dokonalé vystoupení zkrátka nikoho nenechalo chladným, no ne? 

 

Svůdný Luis Fonsi

Despacito - kdo by neznal tenhle song. Přáli jste si, aby v show zazněl? My ano! A stalo se tak! Jitka se s písní poprala na výbornou a společně s Adamem Krausem předvedli skvělou jízdu, kterou si užili nejen všichni v sále, ale také porota. "Bylo to věrné a užili jsme si to," okomentoval výstup Janek Ledecký. 

 

Energie na každém rohu

"Energetická šleha," sdělil po výkonu Aleš Háma. A my s ním naprosto souhlasíme. Nikdo v sále nechápal, jak dokázal Dalibor celou píseň uzpívat a dokonce i zatančit a to bez známek unavy nebo zadýchání. Společně s ní zazpívala také Ester, tanečnice z Dance Academy Prague, kterou jste mohli už jednou v Tvojí tváři slyšet a to během vystoupení Mirka Etzlera.

  

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

GRATULUJEME! V šestém díle Tvojí tváře šokoval výhrou Jan Maxian. Příště bude Nicky Minaj. Víme, co zazpívá!

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Krejčíková jako Gaga uchvátila, dokonalé Despacito a šokující Matonoha

soltes

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.