TOP HLÁŠKY POROTY Tvojí tváře: Nářez na holou v přímém přenosu, kebab i obhlížení zadku!

Publikováno 9. 10. 2018
Tvoje tvář - 6. díl - Porota
Zdroj: TV Nova

Šestý díl páté řady Tvojí tváře byl plný dechberoucích výkonů. Nechyběly nečekané momenty i povedené vtípky porotců. V následujícím článku si připomeňte ty nejlepší fórky!

tvoje tvář má známý hlas

Jakub Kohák: Omlouvám se, já si přeci nedám jenom tři body. Já se tím trápil týden.Janek Ledecký: Já bych na Evu nasadil nějaký handicap, aby se to srovnalo.
Jakub Kohák: Ne, já už zpívat nebudu.
Janek Ledecký: Tím bych začal.
Jakub Kohák: Tak se podívejte, jak jsem Děrgela dorval na to druhý místo.
Ondřej Sokol: Tak možná proto má Eva takový náskok.Tereza Maxová: Já byla vždycky všude poslední, mně to nevadí.
Jakub Kohák: U nás jsi první!Jakub Kohák: Ti mu dali!
Aleš Háma: Drahokoupil je asi v Toužimi, že už nepřijel.Jakub Kohák: Kdyby sis dal tykadélka, byl bys jako Ferda Mravenec. Jediná negativní věc. Ještě jsem ti nedal jeden bod a dneska ti ho taky nedám.Tereza Maxová: Jedna tanečnice měla na zadečku roztržený punčocháčky.
Jakub Kohák: Čeho ty si nevšimneš.
Ondřej Sokol: Je z oboru ne?Janek Ledecký: Já jsem přišel a zdravím dobrý den a Vojta na mě čus. A tak si říkám: Ty vole, mě tady už každý tyká. A pak mi došlo, že to je Vojta v masce. Neuvěřitelná práce maskérů.Aleš Háma: Timberlake se dá přeložit jako dřevěné jezero, ale ty jsi dřevěný vůbec nebyl.Aleš Háma: Vypadáš spíš jako Eddie Murphy z filmu Zamilovaný profesor v té fázi, kde hodně přibere.Aleš Háma: Tebe bych ve stájích potkat nechtěl!Janek Ledecký: To byl nářez na holou v přímém přenosu.Aleš Háma: Vypadáš jako Pažout.Jakub Kohák: Vlítla jsi tam jako čamrda.Jakub Kohák: Řekni to Ondro!
Ondřej Sokol: Bylo to tak dobrý, jako byl Will Smith špatný… Sedni si, Roberte!Aleš Háma: Rumlena vypadá dobře celkem.Tereza Maxová: Vypadáš jako Rumcajs. Vyprdl jsi to tady par excelence.Jakub Kohák: Je to nespravedlivé, ale musím někomu dát ten jeden bod. Počkat, tady to je spravedlivé. Bob Jašków.Aleš Háma: Písnička Kebab je moje oblíbená od Amy Winehouse.Aleš Háma: Vypadáš jako Legolas.Aleš Háma: Ondřeji, já ti něco řeknu. Já vím, jaké to je, když v této soutěži z tebe dělá někdo kreténa a chci bojovat.Tak co? Která hláška prvního dílu pobavila nejvíce vás? Na celý šestý díl se podívejte ZDE!Nenechte si ujít další díl show Tvoje tvář má známý hlas! Opět v sobotu ve 20:15 na Nově!
 

Maci