Publikováno 16. 5. 2017

TO VÁS PŘEKVAPÍ: Jaký byl nejsledovanější moment finálového večera Tvojí tváře? Vyhlášení vítěze to nebylo!

Zdroj: TV Nova

Tak to je opravdu překvapivé! Určitě jste čekali, že diváci se nejvíce těšili na vyhlášení vítěze. Nejsledovanější moment finálového večera Tvojí tváře však byl úplně jiný!

tvoje tvář má známý hlas

 

Finálový večer show Tvoje tvář má známý hlas si nenechalo ujít 1 453 000 diváků starších čtyř let. Čtyři finalisti, kteří bojovali o výhru a titul vítěz třetí řady show, duety, které pobavily a jedno překvapení na závěr. Nejen to jste mohli vidět během velkého finále!
 
Otázkou ale zůstává, ve který moment bylo u obrazovky nejvíce diváků? Možná jste si mysleli, že to bude okamžik, během kterého moderátor Ondřej Sokol vyhlásil vítěze třetí řady. To jste ale na omylu.
 
Tato epizoda se stala nejsledovanější ve 22:00 při úvodním rozhovoru Milana Peroutky s Ondřejem Sokolem, který sledovalo 1,626 miliony diváků starších čtyř let a podíl na sledovanosti v cílové skupině 15-54 byl 49,12 %. To je ale něco, co říkáte?
 
Chcete vidět Milana a další soutěžící nejen třetí řady Tvojí tváře, ale také řad předešlých? Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

DOMINANTNÍ KONVIČKOVÁ: Téměř se slzami v očích prozradila, co ráda dělá mužům

VIDEO: Co se dělo v zákulisí, když byl MISTR KAREL GOTT na scéně? To musíte vidět!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama