Publikováno 9. 4. 2017

TO MĚLO KOULE: Milan Peroutka vyhrál 7. díl Tvojí tváře! V dalším díle bude Coolio! Co zazpívá?

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz - 7. díl
Zdroj: TV Nova

Agent s povolením ukrást vaše srdce! Tak by se dal charakterizovat ohnivý a naprosto suveréní výstup Milana Peroutky. Zaslouženě vyhrál sedmý díl Tvojí tváře! Zkouška ohněm ho čeká i za týden. Jaký song zazní?

tvoje tvář má známý hlas

Milan Peroutka se v minulém díle představil jako Enrique Iglesias, sexy král latinské hudby. A to byla role, která mu byla šitá na míru! Tento díl byl pravý opak. Talentovaný zpěvák se musel vžít do role americké korpulentní divy Tiny Turner. S nelehkým úkolem se vypořádal s grácií a nenechal jedno oko suché.

Milan neustále dokazuje, že v soutěži není pouze náhodou. Pravidelně se vyskytuje na předních příčkách v průběžném hodnocení. Po Amy Winehouse to byla teprve jeho druhá ženská role a sám zpěvák si evidentně ženské role užívá. Celé vystoupení ze soundtracku k bondovce Golden Eye bylo naprosto věrnou kopií originálu, ne-li lepší.

Nova.cz

Diskuze

9.4. | 23:17 Iva Štruncová
4
Náhlasit nevhodný komentář
Milan byl nejlepší, zaslouženě vyhrál...Děkuji všem účinkujícím za úžasný zážitek,porota dnes měla velmi těžký úkol rozdat spravedlivě body...Děkuji Nově za tento vynikající pořad,těším se na jeho vysílání...s pozdravem Iva
reklama