Publikováno 9. 4. 2017

TO MĚLO KOULE: Milan Peroutka vyhrál 7. díl Tvojí tváře! V dalším díle bude Coolio! Co zazpívá?

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz - 7. díl
Zdroj: TV Nova

Agent s povolením ukrást vaše srdce! Tak by se dal charakterizovat ohnivý a naprosto suveréní výstup Milana Peroutky. Zaslouženě vyhrál sedmý díl Tvojí tváře! Zkouška ohněm ho čeká i za týden. Jaký song zazní?

tvoje tvář má známý hlas

Milan Peroutka se v minulém díle představil jako Enrique Iglesias, sexy král latinské hudby. A to byla role, která mu byla šitá na míru! Tento díl byl pravý opak. Talentovaný zpěvák se musel vžít do role americké korpulentní divy Tiny Turner. S nelehkým úkolem se vypořádal s grácií a nenechal jedno oko suché.

Milan neustále dokazuje, že v soutěži není pouze náhodou. Pravidelně se vyskytuje na předních příčkách v průběžném hodnocení. Po Amy Winehouse to byla teprve jeho druhá ženská role a sám zpěvák si evidentně ženské role užívá. Celé vystoupení ze soundtracku k bondovce Golden Eye bylo naprosto věrnou kopií originálu, ne-li lepší.

Nova.cz

Diskuze

9.4. | 23:17 Iva Štruncová
4
Milan byl nejlepší, zaslouženě vyhrál...Děkuji všem účinkujícím za úžasný zážitek,porota dnes měla velmi těžký úkol rozdat spravedlivě body...Děkuji Nově za tento vynikající pořad,těším se na jeho vysílání...s pozdravem Iva
reklama