Aktualizováno 15.5. 2017 13:06

VIDEO: Milan Peroutka a jeho herecká premiéra. Před 11 lety zazářil vedle Ondry Sokola v Ordinaci

Zdroj: TV Nova

Mladý, krásný, charismatický a talentovaný. To je jenom krátký výčet z repertoáru finalisty Tvojí tváře Milana Peroutky. Věděli jste však, že ne vždy byl tímto (k)lamačem srdcí? Před pár lety to byl pěkný výrostek a puberťák, který kvůli pár cigaretám byl schopný spolykat cokoliv!

tvoje tvář má známý hlas

Reklama

Ordinace v růžově zahradě je seriál, který na televizi Nova začal roku 2005. Jeho děj se soustředil výhradně na soukromou gynekologickou kliniku. Následně byl přejmenován na Ordinace v růžové zahradě 2 a děj se přesunul na celou nemocnici ve fiktivním městě Kamenice. Za dobu své existence stihli tvůrci vyprodukovat přes 700 dílů a 12 sérií plných dramatických příběhů. Vseriálu působí nebo působily největší herecké hvězdy současnosti! V epizodních rolí se zde objevil například Roman Šebrle jako pacient nebo Václav Havel příhodně jako kotelník. V jedné malé roli se mihnul i finalista Tvojí tváře Milan Peroutka.

Ale to už je téměř pravěk! Psal se rok 2006 a sympatický zpěvák Milan Peroutka se mihnul ve druhé sérii v malé roli pacienta. Tehdy 16letý veřejně neznámý syn bubeníka kapely Olympic přišel do soukromé ordinace, kterou vedl doktor Prokop Hrubý, kterého ztvárnil Ondřej Sokol, moderátor všech třech řad Tvojí tváře. Milanova postava moc rozumu nepobrala a s kamarády se vsadila o to, že spolkne euro. Za to měl obdržet kartón cigaret. Je vtipné vidět Milana dnes a tenkrát. Jak se z nevzhledného puberťáka stal tím hezounem, jakým je dnes. Zajímavé je, že v roli sestřičky Markéty Vorlové vystupuje česká herečka Jitka Čvančarová, která byla porotkyní v první řadě Tvoji tváře.

Dnes v seriálu již nepůsobí. Postava Ondřeje Sokola se přestěhovala do Prahy, stejně jako jeho seriálová partnerka Jitka Čvančarová. Takže nemají šanci se potkat opět s Milanem Peroutkou, kterého čeká velký comeback! Bude ztvárňovat postavu medika Jonáše, který jistě zamotá hlavu nejedné dívce. Bylo odhaleno, že významně zamíchá dějem.


Mezi Milanem a Ondrou panovali vždycky nadstandartní vztahy, oba jsou velcí vtipálci, proto je škoda, že se nesetkají opět na jedné obrazovce. Sám je prozatím velkou rolí nepolíbený. Mimo Ordinace se mihl v televizních seriálech Ulice a Kriminálka Anděl.

 

Jak se s velkou rolí vypořádá si musíme počkat na začátek nové, třinácté série


NEPŘEHLÉDNĚTE:

CO JSTE NEVĚDĚLI O PEROUTKOVI: Doma chová slepice a všechny se jmenují úplně stejně!

TOP MOMENTY 12. DÍLU TVOJÍ TVÁŘE: Karel Gott, chlupatá hruď, splněný sen a slavný moonwalk!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama